bugün

entry'ler (7)

hayatın size verdiği güzel sürprizler

32 yaşında olarak belki pek birşey görmedim yaşamadım;
Ama 32 yılda çok şükür ki hayatın bana verdiği en güzel şey 2 tane aslan gibi erkek çocuk oldu.

kaybedenler kulübü

ilk filmini beğenerek izlediğim bence 18 yaş ve üstü için izlenmesi gereken güzel bir filmdir.

ayağı kokan kız

Bayan nadidedir, kibardır, asildir... Burcu burcu kokan dır . Nefretin içinden çıkan Tebessümdür . Çirkin kadın yoktur;
Kendine bakmayı bilmeyen kadın vardır...
Kadının özelliklerinden bence ilk olanı kibar olmasıdır!
Kimse hor görmesin lütfen bana göre , tekrar ediyorum bana göre ayağı kokan bir bayan kadın olamaz...

çocuğunu uyuşturucu bağımlısı yapan baba

Cocuğunu uyuşturucuya alıştıran cümlesinden sonra ''Baba'' kelimesi getirilemez.
Belki o çocuğun bu dünyaya gelmesine vesile etmiş olabilir , ancak böyle bir şey yapana baba denemez.
Babalık, annelik çok kutsal sıfatlardır. Lütfen bu tarz başlıklara bu tarz kutsallıkları eklemeyelim.
Teşekkürler.

japon kızları

Çekik gözleri ve Erkeğini memnun etmeleri ile meşhur, bence oldukça sempatik ve güzellerdir.

hiç tanımadığınız bayanın sizi evine davet etmesi

Sizinle ilgilendiğini gösterir ;
Sizde ilgili iseniz kabul eder hoş sohbet ve muhabbetin tadını çıkarırsınız.

mutlu olmak

insan oğlu hep daha fazlasını ister, istediği sürece de mutlu olamaz. Şimdiki koşullar geröekten zor duruyor mutlu olmak için. Belki anlık mutluluklar yaşıyoruz çoğu kez!
Oysa ki mutluluk o kadar kolay ki...
Mutlu olmayı başarmak için öncelikle hayattan sürekli bir beklenti içinde olmayı bırakmamız gerekiyor bence. Gün içerisinde dolu dolu yaşayıp, hayatın bize getirdikleri ile mutlu olmamız gerekiyor...
Ben sürekli uğraşacak birşeyler buluyorum kendime;
işim, işten gelince ailem, küçük gezintiler, evimde tamir işleri, arkadaşlarla sohbetlerim, bilgisayarda biraz oyun, forum siteleri, ...
Gerçekten hiç boş kaldığımı hissetmiyorum. Tv karşısında birbirinden korkunç haberler yada dizilerle zaman geçirmiyorum!
içerisinde bulunduğum zamanda uğraşımı en iyi şekilde yapmaya çalışıyorum. Zaten herşey kendisi otomatik geliyor.

Bence mutlu olmanın sırrı ;
Sevmek sevilmek , saygı gösterip duyulmak...