bugün

entry'ler (27)

en sevdiği renk kırmızı olan kadın

eğer kırmızıyı her şeyde kullanıyorsa cinsel doyumsuzluk yaşayacak kadındır. aşırı sinir de görülebilir, dengelemelidir.

insanı yavaş yavaş öldüren şeyler

ailenin, akrabaların, çevrenin, 3. şahısların dolaylı ya da doğrudan hayatınıza yön vermesi.

içten içe yer bitirir.

lüks mağazada çalışan götü kalkık tezgahtar

bu tür arkadaşlara her lüks mağazada rastlamak mümkündür. çok cüzi paralara çalışmalarına rağmen sanki babasının dükkanında gibi gelen müşterilere alaycı, müstehzi, hatta küstah tutumları vardır.

tuvaletten çıkınca elini yıkamayan insan

her gün duş alan, temizliğine dikkat eden bir erkeğin, kulak memesine dokunmasıyla pipisine dokunması arasında bir fark olmadığından, eline işemediği sürece harhangi bir mikrobik duruma sebebiyet vermeyen insandır. kapı koluna ise elini yıkadıktan sonra tuvaletten çıkmak için dokunur. kapıyı açtıktan sonra dönüp tekrar elini yıkamalı, tekrar kapıyı açmalı ve tekrar elini yıkamalıdır. kendisine, kapının önüne engel koyup, elini yıkadıktan sonra değmeden dışarı çıkıp, engeli tepikleyerek içeri yollayıp kapı kapatmasını öneririz. ya da biraz jimnastik çalışıp kapıyı ayağıyla açabilir.

kış saatinin yürürlükten kalkması

şuan kaldırılmasına sevinilse bile daha sonra özlenilecek bir uygulamadır.

hayatı özet geçen cümleler

oysa herkes öldürür sevdiğini.

insan yerine aşık olunabilecek alternatif şeyler

Türk bayrağı.

haydar haydar ın en iyi yorumu

kim yorumlarsa yorumlasın neşet babanın hissettirdiklerini hissettiremez.

kışın gelmesini istemek

görsel sonbahar varken kış da neymiş?

zuhal topal la naz

az önce canlı yayında iki kişiyi birlikte yürüttüğü anlaşılan bayan.

sevilen şarkının vurucu cümlesi

Yılbaşına girdim yine bir başıma.

whatsapp ta kelimeleri tek tek yollayan insan

heyecan, panik yapan insandır.

dertlerinizi kimseye anlatmamak

aileden baskaşına anlatılmaması gerekir. Çünkü zamanı gelince o anlattıklarını koz olarak kullanırlar.

mesaj atan her erkeği asılıyor sanmak

mesaj atıldığı gibi kızın 'sevgilim var' cümlesini karşılık olarak vermesidir.

otobüste koltuğu sonuna kadar yatıran insan

Geçen ay Ankara'ya giderken başıma gelen olaydır. Saati uyduğu için ismi Özgül Turizm olan bir otobüse bindim ve Ankara'ya kadar önümdeki adam kucağımda geldi ayrıca havalandirmanin olmaması da üzücüydü :( .

stajyer

Her zaman geri planda kalınan ünvandır .

aşkım evlenmeden olmaz diyen hatun

annesi tarafından "göster ama elletme" denilen hatundur.

lisede yapılan en büyük çılgınlık

Bir kış günüydü duvar kenarı arka sıradaydık, arkadaşlarla dersi kaynatıyorduk ve ders matematikti. önümüzde oturan pic, herkesle dalga geçen, kendini beğenmiş bir arkadaşımız vardı. nerden aklımıza geldiyse arkadasin bir botu vardı ayağından çıkardı ve bende telefonda videoyu açtım arkadaş botunu pic arkadaşın kafasına vurmasıyla "ahh" sesi yükseldi ve bütün dikkat bize yöneldi ve ben de telefonumu öğretmenime kaptırdım. bu da böyle bir anımdır.

kızların en itici olduğu anlar

burnundan sümüğünün gözükmesi veya sarkmasıdır.

yalnızlığınızı bir cümleyle anlatın

kendi nefesimi duyabiliyorum ve bundan rahatsız oluyorum.