entry'ler (20)

evinde prezervatif bulunduran yazarlar

Konudan bağımsız bir ara sevgilimin evindeki kondomları sayıyordum her gittiğimde. Nane yemiş mi diye. Sonra öğrendim mi kondomduz sikmiş pezevenk.

sözlük yazarlarının yalnızlık seviyesi

Kendinizi sevmekten neden kaçıyorsunuz ki?
Bazı günler sadece eve gidip kendimle vakit geçirmeyi düşünerek geçiyor.

türk erkeğinin seks konusunda rezalet olması

Kendi adınıza konuşun. 10 cmle neler yapıyor inanamıyorum.

mac angel ruj

2000lerdeki popülaritesi kalmayan, mac'in soğuk alt tonlu frost bitişli pembesi. frost yapıda ama dudakta öyle durmuyor , yumuşacık sürümlü adeta gloss gibi bir ruj. normalde olive alt tonlu olduğumdan böyle soğuk pembeleri asla süremem ama bu ruju koyu dudak kalemiyle sürdüğümde çok beğeniyorum, garip bir şekilde favori mac rujlarımdan oldu.

menstruasyon kabı

ilk kullandığımda çıkaramadığım için neredeyse ağlayacaktım ama 2-3 kullanımdan sonra alıştım. bir kere mantığını anlayıp çözdükten sonra yerleştirmek de çıkarmak da aşırı kolay. dünyanın en konforlu şeyi. günümüzde kadınların hala ped kullanıyor olmasının tek sebebi alışkanlık ve ped markalarının pazarı kaybetmemek için aşırı uğraşması. şuna bir kere şans verip kullanımına konforuna alışan bir kadının bi daha leş gibi haşır huşur pede dönme olasılığı yok.

survivor aysunun memeleri

Ekrandan ağzımıza giriyoduuu.

sözlük yazarlarına sorular

inanır mısın soracak kimsem yok o yüzden buraya yazmak istedim. Erkek arkadaşımı sanırım hiçbir şey üzmüyor. Kırılmıyor, ağlamıyor, yüzü düşmüyor. Hep dik duruyor. Aramızda bir sorun olunca bile sessizleşse bile üzgün görünmeden devam ediyor. Tabii ki özür dilemek, af istemek gibi huyları da yok. Ben yazmasam küs olduğumuzda sonsuza kadar konuşmayız. Ayrılırız direkt. Kimin haklı olduğundan bağımsız. Bugün de sürtüştük biraz mesela. Şuan güzel güzel kekini çayını koydu, filmini açtı izliyor. Sorum şu; Sizce ben gavat mıyım? Haha

sözlük yazarlarının söylemek istedikleri

Eskiyi ziyaret ettim.
Hala bir yerlerde orada. Esasında bölük pörçüğüz. Tanımlanamaz. Ama istiyoruz ki tek olalım. Sade, anlaşılır, biricik.
Hayatımıza birilerini alıyoruz ki tamamlanalım. Onda ve onunla kendimizi bulalım. Yol esnasında farkındalıklar olabilir. Ama bir gün yol bitiyor. Baştakinin üstüne eklenen yeteri kadar değerli bir şey var mı? Ya giden?
Ben yine aynı yerde, aynı düşüncelerle, aynı korkularla. Yolu gösterse de adımı benim atmam gerekti. Çabaladım. Kılımı kıpırdatmadım diyemem. Her zaman için geçerli bu. Dinlenirken yorulurum ben. Ama ne çare.
Ne zaman kendi başıma adım atacağım, rayına girmesi gerekmiyor mu bunun için? Yorgunluktan, korkarım bir gün gözlerimi kapatacağım. Yoksa neden çektim bu kadar acıyı?

bir yeri hatırlatan şarkılar

https://youtu.be/smiFk6KHr_8

Bir kişiyi.

bir yeri hatırlatan şarkılar

https://youtu.be/1xXtAhX-eiM

Loreen-sober dinlediğimde esasında bir yerden ziyade tek başına yağmur yağarken veya hava kapalıyken yaptığım yürüyüşlerim aklıma geliyor. Ya da evin içinde, yatağımda depresyonun bilmem kaçıncı haftası. Nevresimim mavi. Saçlarım yağlı.
Komodin de abur cubur poşeti dolu.

Biliyor musun şuanda çok iyi sayılmam. Aslında böyle demek doğru değil. Ama alıştığım şekilde konuşmak istedim. Belki hata. Neyse. Ama hayalini kurmaya bile korktuğum şeyler yaşıyorum. Puzzle in büyük parçalarını topladım. Anlatsam kıskanır bazıları. Öyle şanslıyım ki. Yarışmada Üçüncü olup
Birinci olmuş gibi sevinen çocuğu bilir misin? Ben birinci olsam bile üzülen çocuğum sanırım. Hiçbir şey beni mutlu etmiyor. Etse bile 5 gün. Her zaman birinin elini uzatmasini bekliyorum. Her gün başka bir ele ihtiyacım var. Her gün başka bir yardıma. Sorularım bitmiyor. Ya da ben kendi kafamda oluşturuyorum. Yoksa boşluk beni çok korkutuyor. Çünkü o zaman mutlu olmamam için bir sebep kalmıyor.

sözlük yazarlarının itirafları

Zamanımın büyük kısmı biri beni izliyor mu diye düşünerek geçiyor.

korku üstüne

Durmalarımızın ana nedeni. Omuzda dünyayı taşımak. Tek nefeste. Her nefes bir ömür ya hani.

Burası daha uzun dolacak.

yazarların şu an dinlediği şarkılar

https://www.youtube.com/watch?v=ufxbZ61hndw

bugün mutsuzdum ya, buraya da o yüzden girdim zaten.

ölümden korkan insan

Yaşamamıştjajajs.

reklam yüzünden ikinci sayfaya geçememek

Basılı tutunca gidiyormuş. Ne kadar değişmiş buralar. Hiç de güzel değil ama. Çok soğuk. Güzel arkadaşlarım gitmiş. Bazılarını hatırlamıyorum dahi.

geceye enstrümental bir müzik bırak

https://youtu.be/rVN1B-tUpgs

1.42 hiiiiç eskimez

doğum günleri aynı gün olan sevgililer

Yılda bir kez daha az sevişecek olan sevgililerdir. Neyse bir de yılbaşı gecesi sevişirler. 2 neylerine yetmiyor.

Hayatımın en güzel anları pes ettiğim zamanlar hep.

iyiyim.

Öyle olmak zorunda olduğum için söylemiyorum bunu. Şu saniye iyiyim. Hep geceleri. Nadiren sabah. Ama güzel. Ya hiç olmasaydı?

yalnızlık

görsel