bugün

entry'ler (53)

bandırma nın il olması

Balıkesir büyükşehir olunca il olması hayal olan ilçe.

bandırma

Artık il olması hayal olan ilçe.

balıkesir

Sadece 2 caddesi ve kokar denizi olan bandırmadan 100 kat daha gelişik bandırmanın merkezi olan kent.

çardaklı

Balıkesir de eski doğum evi civarı ve mili eğitim müdürlüğü önünden atalar caddesi girişine verilen isim. Bu bölgede köy garajı ve balık hali bulunmaktadır. Ayrıca Necatibey eğitim fakültesi yureyerek 3dk mesafededir.

contec

Bir TV markası Türkiye de pek rastlamadım.

alba

TV markası olarak görmüşlügümde vardır.

pehlivan

Köylerde inşaatlarda giyilen bir lastik ayakkabı markası fabrikası ankarada dır. Piyasanın en bilinen markasıdır.

fairy bulaşık makinesi kapsülü

Finishe 10 basar makine kapsülü.

mehmet demir

Balıkesirli bir genç.

imamın sadece hutbede türkçe konuşmasının sebebi

Herkes anlasın diye.

hayrettin demirbaş

Su anda balıkesirspor kaleci antrenörüdür.

isaac promise

Transferin son gününde balıkesirsporla anlaşan futbolcu.

koca memeli

Koca memelerin erkeklerce emilip yoğrulması muteberdir.

örnekköy

izmir karşıyaka da bir semt adı.

edremit belediyesinin ajdar a verdiği muazzam ayar

Ajdarla Kafa bulma furyasına artık resmi kurumlarda dahil olmuştur.

yağmur yağarken içilen sigara

Keyifli olur. Hele birde aylardan temmuz ise.

osman kılıç

balıkesirin balya ilçesinin rüzgarın oğlu lakaplı belediye başkanı. mesleği pazarcılık olan osman kılıç balya MHP ilçe başkanı iken mhp tarafından balya belediye başkanlığına aday gösterilmiş ve seçimi kazanmıştır. genç ve çalışkan olan başkan halkın içinden biridir.

plevne mahallesi

balıkesirin merkez mahallesi iken yeni kurulan altıeylül ilçesinin mahallesi olmuştur. mahalle adını burada yaşayan muacırlardan dolayı Bulgaristan şehri plevneden alır. muhtarı cemil erdoğandır. komsusu Bahçelievler mahallesine nazaran gelişmemiş daha çok köyden gelenlerin ikamet ettiği kabuğunu kıramayan bir mahalledir.

cemil erdoğan

aslen bereketlili olup mahallece sevilen ve sayılan muhtardır 4 seçim üst üste kazanması bunun en güzel örneğidir.

cemil erdoğan

Balıkesir ili altıeylül ilçesi Plevne mahallesinin 1999 dan beri görevde olan muhtarı.