bugün

Sadece daha çok ağlatır. Önerilmez.
ağlayan kadına şefkat göstermezsen daha çok ağlar.kafasına vurmak,tokat etmek,küfür etme tamamen gururunu incitir.yapmayın vurmayın.
değişik bir davranıştır.
haykırarak ağlayan ve yüksek dozda baş ağrısını tetikleyen kadınlara yapılabilecek en nahoş eylemdir.
annesinden dayak yiyen çocuğun anne diye ağlaması gibidir. ne alaka bilmiyorum ama hep demek istemiştim.

konuya gelince, daha pis ağlar, kafa ütüler. ilgilenmeyin kendi kendine susar.
Hayatımda bir kere yaptığım eylem. Bu yaşıma geldim içimi parçalayan başka bir şey yoktur heralde. Sevdiğim o an ağladı ya görür gözüm görmez gibi oldu, bilir aklım bilmez gibi oldu. incitmeyin lan a.q insanları. köpek gibi pişmanım ben.
daha cok ağlamasına sebeptir.
sonra o da ileride çocuğu olduğu zaman , onu banyoda yıkarken olur olmaz her anda kafasına tasla vurmasıyla devam edecektir.
kafasına vurulan cisim kredi kartı ise susması büyük ihtimaldir.
çivi çiviyi söker mantığında davranan kişinin hareketidir. kesinlikle yanlıştır.*kadının ağlama sebebi erkekse kadın yalnız bırakılmalıdır. eğer başka bir sebepse sarılmak,güldürmeye çalışmak biraz olsun işe yarayabilir. tecrübe ile sabit.
tavsiye edilmez. dönüp o sinirle sülalenize saydırabilir.
kes sesini lan şeklinde yaklaşılması gereken eylem. kafaya vurup susar mısınız denmez.
Tasvip edilmemesine rağmen kesinlikle işe yarayacak işlemdir. Ancak sonuçta kadına şiddettir, gerek yoktur. Siz ağlarken sizin kafanıza biri vursa iyi midir?
ağlayan çocuğun annesi tarafından dövülmesiyle eş değerdir.
kafanızı şişiren kadına yapılması gerekendir.cıyaklayıp durmasın.