bugün

entry'ler (23)

don corleone nin ölümü

şimdi filmi izliyorum da, kos koca don corleone böyle mi ölür. çok dramatik olmuş gerçekten

kenan ışığın samimi gülüşü

kenan ışığın gülüşü çok hoşuma gidiyor, yahu bir adam bu kadar mı samimi bu kadar mı nur yüzlü olur, pes doğrusu.

ilk buluşmada hesabı ödemeye çalışan kız

keşke öyle bir manitam olsa, bugune kadar kimle çıktıysam tam hesap zamanı tuvalete gittiler, ben de içimden onlara çok akıllı bu kız bunu derhal terk etmeliyim diye mırıldandım.

hayim kohen

yahu bir adam bu kadar mı cesc fabregas a benzer, her gördüğüm de arkadaşlarıma hacı bu fabregasa benzemiyor mu lan diye sorarım, onlar da genel de bana yürü git lan derler.

facebook ta popüler olmanın yolları

online olan 10-15 tane arkadaşına durumuma yorum yapar mısın demeniz yeterli, sizi tanımayan birisi bu yorumları görünce arkadaş çevrenizin çok geniş olduğunu düşünecektir ve bu sizin bir avantaj olabilir.

gecenin şarkısı

ümit besen - nikah masası, çünkü bu şarkı her geçen gün daha bir hoş gelir oldu kulağıma. sorun ya ben de ya da kulaklığımın her geçen gün daha net ses vermesinde.

sevgiliye en güzel hitap şekli

vallahi seni seviyorum deme de ne dersen de çünkü inandıramayacağınızı bildiğim için bunu söylüyorum şahsen sevgilime ne kadar seni seviyorum dediysem karşılığında o kadar gerçekten mi lafını duyuyorum.

öğretmene aşık olmak

ilkokul, ortaokul, lise, üniversite.. her dönemde aşık olduğum hocalar vardı ve hepsiyle evlenmek istemişimdir, ama sorun şurada ben hangi birine yetişeceğim arkadaş diyerekten bu duruma el attım ve öğretmenlerimi gördüğüm yerde kaçmaya karar verdim.

türkiye yi fetullah gülen in yönettiğini zannetmek

doğrudur payı vardır lakin adamın başbakanla yaptığı spekülasyonları görecek olursak kafalarda soru işaretleri oluşmuyor da değil açıkcası.

askerlikte karşılaşılan iğrençlikler

en iğrenç olanı ise bir gece tuvalete giderken bir başksını da tuvalette görmek. ne yaptığı belli o yüzden suratım değişik bir hal alırdı ve yatağıma geri dönerdim.

internet yokken bilgiyi ansiklopedide aramış nesil

böyle bir durumda ansiklopedim bile olmayan ben, komşu komşu gezip ansiklopedi sormuştum zamanında bulduğumda çok sevimiştim. şimdi nerdee böyle ilgi ve merak.

türk kızlarının güzel sevişememesi

bilgisizlik, meraksızlık ve tabi ki en önemlisi ahlaktan dolayı türk kızları bu tarz olaylara pek sıcak bakmıyorlar. bunun nedeni tabiki de örf ve adetlerimize olan bağlılığımız.

türk erkekleri neden bu kadar abazan

türk toplumunda örf ve adet kavramlarıyla oluşturulmuş duyguların patlaması olabilir, tabiki bunun yanına türk kızlarının aşırı kompleklerini rahatlıkla ekleyebiliriz.

selçuk inan vs emre belözoğlu

selçuk odun ve efendi, emre kaliteli ve çirkeftir. fenerbahçeliler kızmasın ama bu doğrudur. son bir şey daha ikiside galatasaraya çok faul yapar.

sözlük yazarlarının takıntıları

simetri takıntım olduğunu söyleyebilirim, nerdeyse masadaki ekmekleri bile düzenli bir halde diziyorum.

babaya söylemek istenip de söylenemeyenler

baba arabanın anahtarını alabilir miyim? bu cümleyi babama karşı kurmak bana utanç veriyor.

hoşlanılan kıza romantik sms yoluyla açılmak

çok banal, çok eskide kaldı. şimdiki kızlar daha çok yüz yüze, göz gözü konuşmaktan yana.

asla aşık olunmaması gereken kadınlar

demet akalın gibi kadınlardır, bir gün onunla bir gün bununladır bu cinsler.

sözlük yazarlarının itirafları

itiraf ediyorum şu an bu entrylerimi ben ve moderatörler dışında kimse görmüyor.

gece yarısı dinlenen müzikler

gece yarısı açacaksın di radyoyu (techno dinleyenler bilir) o çalacak sen dinleyeceksin aga.