bugün

entry'ler (118)

etrafta saf türk bulmanın imkansızlığı

imkansiz degildir vardir ancak turk birligi ve butunlestirici ozelligi sayesinda dikkat cekmezler.

ateistlere sorulmak istenen sorular

inanclarinla dalga gectigimi zannediyorlar actigim basliga neden bisey yazmadin?

ateistlere bir öğüt

(bkz: enam suresi 14003 ayet)
(bkz: hiimmm hea heaa)
(bkz: oldu ozm cnm)
bakinizlaridir.

ateistlere sorulmak istenen sorular

en ufagindan elindeki telefonun bile bir yaraticisi varken nasil olurda evrenin bir yaraticisi olmaz ?
yada nasil olurda herseyin kendinden ciktigi madde olan argenin olmafigini idda edersin nasil olurda tanri yok dersin bir cantada yer aldigi iddia edilen elmanin orda oldugunu ben elmayi cikartip gosteririm ama eger sen elma yok diyorsan butun cantayi didik didik araman lazim ki elmanin olmadigini kanitla evrenin her kosesine gittinmiki tanri yok diyorsun ?

sözlüğün tüm on birinci nesli birleşin

(bkz: on birinci nesil destek hatti)
benim tarafimdan olusturulan birlesme butunlesme basligi zaten yer almaktadir.

sözlükteki tüm dengeleri bozacak olay

(bkz: on birinci nesil destek hattı)
bu olaydir.

siyah oje vs kırmızı oje

Kirmızi ve siyah bir arada cok iyi oluyor .ihiihi

bikinisini bileğine bağlayıp yüzen kız

Turkiyedeyse olu kizdir.

adalet sarayında adalet aramak

Giris kapisinda kafani biraz yukari kaldirinca gorulendir.

sözlük yazarlarının ruh halleri

lanet olsun.

sözlük yazarlarının ruh halleri

actigim baslikta 9000 entry aldigimi zannettim amq eskiymis 2007de acilmis.

7r3m

11. nesiller size sesleniyorum ayaylar altina degil bas olmaya layiksiniz hepiniz hepimiz genc nesiller olarak gelecek olarak daha dinamik toplumlar olarak guldur guldur geliyoruz hic kimse dislayamaz kimsenin boyle birseye hakki yok.

7r3m

11.nesilligiyle gurur duyan yazardir.

on birinci nesil istemiyoruz

ozaman bende burdan yaziyirum butun onbirinci nesil savunucularina seri bir sekilde arti vercem.
hatta herkes birbirine arti versin bu baslik araciligi ile.

eşini başkasıyla paylaşmayan çağ dışı kalmış erkek

paylasmak basligi altinda esini paylasmayanlara yobaz diyenlere sesleniyorum babanizin 10 tane dostu olsun cok cagdas olursunuz arkadas bati zihniyeti uzerine oldu olacak ananizida tobe ya valla delirtir bu baslik adami paylasmak ne demek lan dalgami geciyosun sen.

(bkz: bu baslikta yobazlikla gurur duymak)

ermeniyim ve siz türkleri çok seviyorum

artilanmak icin yapmiyorsan helal sana.

kemal isimlilerin sanki biraz şey olması

kemallerin eksi verecegi onermedir. olabilirde olmayabilirde tanimadan insanlar hakkinda boyle genellemeler yapamassin dostum.

anadoludan ingilizleri kovan atamı kınıyorum

haddiz sen o oturdugun kiltukta terbiyesizce atani kiniyabiliyorsan buna atan sebep olmustur senin gibi geri potansiyele sahip insanlar dusuncelerini disa vurmak yerine iclerinde curuseler keske lanet olasica pislik (bkz: o cocuklari).

on birinci nesilden bıkmak

birakma organi kalkmis yazar cumlesidir.

aa

2006 da sasirma belirtisi iken şu anda android bir oyunun idrar yarisi basligina donusendir.