bugün

entry'ler (21)

dünyanın en iğrenç hayvanı

yılan.

erkeklerden erkeklere tavsiyeler

bir bayanla nasıl konuşulmasını bilmeleridir.

bir kadına söylenebilecek en güzel söz

bir kadına söylenebilecek en güzel söz, sen yanımdayken zamanın nasıl geçtiğini anlamıyorum.

insanın zoruna gidecek durumlar

yaptığın işi, başkasının sahiplenmesidir.

aşk sözleri

Bir insanı sevmek onunla yaşlanmayı kabul etmek demektir benim için. Ben seni seviyorum ve bir ömür boyu seninle olmak istiyorum.

sürekli türk kızlarına hakaret eden türk erkeği

herhalde annesi türk olmayan erkektir. türk kızlarından yüz bulamayan erkekte olabilir.

hiç bitmemesi istenen şeyler

paylaşmak, sevmek ve sevilmek, özlemek ve özlenmek hiç bitmemesi istenen şeylerdir.

hayata dair iç burkan detaylar

huzur evlerinde yaşlılara kötü muameleler yapılmasıdır.

kızları güzel gösteren detaylar

kızları güzel gösteren detaylar gamzeleri, gözleri ve gülüşleridir.

türkiye de kız veya kadın olmanın zorlukları

türkiye de kız veya kadın olmanın bir çok zorlukları vardır. örnek vercek olursakta yanlız başına bir yerde oturamamak.

karanlıkta korkmak

özellikle çocuk yaşlarda oluşan korkudur. çevresinde hiç birşey göremeyen çocuklar büyüklerinden dinledikleri masallar ve hikayelerden etkilenerek korku yaşarlar.

nişanlanmak

birbirini sevenlerin evlenmeye karar verdikleri ilk adımdır.

bir erkegin en zor anlari

futbol takımında kaleciyse gol yediği andır.

ders çalışmamak için yapılan anlamsız hareketler

parmaklarını çıtlatmak, uykusu gelmiş gibi esnemek.

yıllardır her gün yapılan şeyler

ev kadınlarının hergün düzenli yaptıkları yemek yapmak, temizlik yapmak, eşini yolcu etmek ve daha bunun gibi bir sürü şeyler.

emekliler çay bahçesi

emeklilerin birbirleriyle dertleşip kaynaştıkları, oyun oynadıkları hoşça vakit geçirip eğlendikleri mekandır.

evden helalleşilip gidilen meslekler

güvenlik güçleri. evden helalleşipte gidilen mesleklerden ne zaman nerde başlarına gelecekleri belli değildir.

tanju okan

bir çok şarkıları ölümsüzleşmiştir. dinlerken rahatlatan ve derinlere daldıran güzel parçaları vardır. mesela kadınım.

ıslak ekmek

ağzında dişleri kalmayan dedelerin, nenelerin tecihleridir.

kadınlar ile erkekler arasındaki farklar

en görünür farklar vücut yapılarıdır. kadınlar anne olmaya endenkslenmiştir. erkeklerde ise babalık duyguları gelişmiştir.