bugün

entry'ler (13)

ekşi sözlük çaylak onay sırası

Şuan 4117.sıradayım. acaba ne zaman yazar olurum diye düşündüğüm liste sırası.

copilot gps

google maps ve internet paketi varken gereksizdir.

tuhaf taksi

Amerikada yayınlanan cash cab adlı program formatının Türkiye'ye uyarlanmış hali. Sunucu arkadaşın iletişimi muhabbeti iyi kendini izlettiriyor ama en basit sorulara bile cevap veremeyen insanlar beni ekran karşında deli ediyor. Birde orjinal formatta yarışmacı, tek soruyu bile bilemeyince sıfır parayla olduğu yerde indirilmek zorunda. amma vekalin bizde ne kadar soru bildiyse aynen cepte. Birde hatırlatmadan geçmeyeyim bu format, 2007 yazında ilhan mansız'ın sunuculuğunda bir kez daha yapılmıştı.

türbanlı kızların genellikle sevgilisi olması

Türk erkeklerinin türbanlı kızlara olan ilgisindendir çünkü bu kızlar, toplumca oturmasını kalmasını bilen ahlaklı kişiler olarak bilinir. gerçekte hepsi öyle değildir tabiki ama olanlarıda vardır.

izlenmesi gereken belgeseller

Dünyayı sarsan günler adlı belgesel dizisinin bazı bölümleridir.

geniş omuzlu kadınlar

bir kadın gördüğümümüzde ilk kaba etleri ve çevresine baktığımızdan toplumca fazla farkına vardığımız kadın tipi.

survivor ünlüler gönüllüler 2013

Acun, bu sezonki produksiyona 16 milyon dolar harcamış. ama bence bu yıl acunun en büyük prodüksiyonu, yarışmanın ortalarından hemen sonra Duygu'yu postalamasıydı. kendisini son haftalarda izlemememiz çok iyi oldu.

justin bieber türk olsaydı olacaklar

Önce gündüz bodrum sahilinde sevgilisiyle güneşlenerken yakalanır. akşamda sahne aldığı gece klbünüde söylediği şarkıya sevgilisinin ön masadan eşlik etmesiyle görüntülenirdi.

nokia 7600

Nokia, zamanında piyasanın hakimiyken tasarladığı onca ilginç ve komplex tasarıma sahip ürünlerdendir. O günlerde nokia bu tür her sıradışı telefonunun arkasında bir ar-ge ve yahut bir daha önce görülmeyen özellik varken 2000'li yılların ikici yarısından sonra sadece megapixel arttırmaya başlamıştır. ve hala megapixel arttırmaya devam etmektedir.

ouya

Kickstar'dan destek almaya başladığı ilk günlerden beri takip ettiğim ve almak istediğim konsol. şimdiye çoktan almıştım ancak yurtdışından alışveriş yapamaya çekiniyorum. malum kargo bedeli beni korkutuyor. onun dışında normal bir android cihaza bunun romunu atıp fake bir ouya yapmak mümkünmü diye düşnünmüyorum değil.

mazakaland

Kayseri'de Anadolu Harikalar Diyarı içinde yer alan lunaparktır. 14:00 itibariyle oyuncaklar çalışmaktadır.

youtube

Vine veya instagram gibi kısa video paylaşabileceğimiz bir hizmet verse diye düşündüğüm .comlu bir site.

google

Servislerinin tamammını bugünlerde şahsıma kısıtlayan internet şirketi. Herhangibir proxy veya ip değiştirme sitesi veya programıyla girilebiliyor.