bugün

entry'ler (14)

mutsuzluğu seçmek

Dünya'ya bakış açısı ile ilgilidir. insan dediğimiz varlık her şartta mutlu olabilir. Mutsuzluğu seçtiyse kendi bilir.

ölmeden okunması gereken kitaplar

Serenad - Zülfü Livaneli.
Adam yazmış abi.

sözlük yazarlarının hayalleri

işi gücü bırakıp, telefon hattını kırıp, başka, uzak bir şehre taşınmak.

okullarda mini eteğin yasak olması

Erkek öğrencilerin intahar sebeplerinin başında gelen şeydir.

evlendirme programında gay talip

Onu bunu bırak. Adamın aylık 150.000 dolar geliri varmış. Ben talibim sana canım

adolf hitler

Hitler büyük bir Yahudi düşmanı olabilir. Fakat dünya üzerinde gelmiş geçmiş en mükemmel liderlerden birisidir. Adam kimsenin işgal edemediği Rusyayı işgal ediyormuş neredeyse. Yahudi düşmanlığının sebebi tam olarak bilinmiyor - Annesini iyileştiremeyen doktorun Yahudi olması en bilindik sebeptir - fakat Yahudilerin dünyayı sömürdüğünü düşünüyordu. Adolf Hitler'in en ilgimi çeken söz : Bir gün öldürmediğim her Yahudi için bana küfür edeceksiniz.

izmir

Çoğu halk tarafından '' gavur '' diye nitelendirilen bir şehir. Gavur denilen bu şehirde gördüğünüz kadar başka nerede bu kadar Türk bayrağı gördünüz? Peki izmir'in ünlü anadolu takımlarına ne demeli. Aralarındaki büyük mücadele hem izmirlilere hem de bütün Türkiye'ye heyecan veriyor.
Şunu unutmayın '' 35.5 '' ve '' Tam 35 '' kavramlarını duyduğunuzda aklınıza bir şeyler geliyorsa ve bir heyecan yaşıyorsanız ; izmir'e hoş geldiniz.

uludağ sözlükteki bitmek bilmeyen futbol muhabbeti

Futbol aşktır. Her yerde her zaman her biçimde futbol aşktır. Uludağsözlük aşktır. Kaynaştır ikisini Nutella tadı verir.

ilkokulda öğretmenin ayak işlerini üstlenme hevesi

ne kadar salaktım lan.
Hoca derdi öğretmenler odasından dosyamı alın gelin diye. Sınıftan 7 kişi aynı anda çıkardık. Ufak çaplı bir izdaham oluşsa da bu dalda sınıf 1.liğimin sayısının fazla olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim.

defterin sağ tarafına yazarken duyulan haz

Pahabiçilemez. Unutmayın sene sonunda tam tersine döner iş.

adam pisliğin teki çıktı rıza baba

-Rıza baba japonya'da bir hırsızlık vakası
+Tamam biz olay yerine yakınız. Ali burdan sağa dön.

halkta para yokken avm kasalarında oluşan kuyruk

Anlayamadığım sayılı konular arasında yer alıyor. Halkın ihtiyacı var abi.

asıl amacı diye başlık açan yazarın asıl amacı

'''asıl amacı diye başlık açan yazarın asıl amacı' diye başlık açan yazarın asıl amacından farksızdır.'' diyen adamın amacından farklı olabileceğini sanmıyorum.

7 aralık 2012 beşiktaş eskişehirspor maçı

inanılmaz pozisyonlar kaçıran Beşiktaş'ın zirve mücadelesinde yerini koruyabilmesi için kazanması gereken bir maç. Zira Beşiktaş kaybedecek olursa takımda yeni yeni oluşmaya başlayan takım ruhu ciddi hasar alabilir.