entry'ler (17)

suya giden eşeğin asıl amacı

su ihtiyacını gidermek için gider.

ygs 2012 ye girecek adaylara dilekler

Allah yar ve yardımcıları olsun , başarılar dilerim çok çalışıp başarabilirler . çalışınca başaramayacak şey yoktur .

ankara

Türkiye'nin başkentidir , iç anadolu bölgesindedir .

2012 yılında halen pentium 4 kasa kullanmak

Maddi güçlüklerden dolayı değiştirememektir .

sözlük yazarlarının en çok para harcadığı şey

Nescafe , kitap , bira , sigara , cola , peynir , balık , et .

fenerbahçelilik

18 kere şampiyon olup 20 kere sevinmektir , 30 sene boyunca türkiye kupasını beklemektir .

facebook tan nefret etme sebepleri

Sürekli şunu beğen buna yorum yap diyen çocuklar , fake hesaplar , zaman tüneli , klavye delikanlıları .

sevgilisi olmadığı halde mutlu olan insan

Her durumda mutlu olmaya çalışan kız meselelerini önemsemeyen bir insan türüdür .

küfür eden sözlük yazarları

Gerçekte hiçbir şey yapamayan klavye delikanlılarıdırlar , küfür etmeyi marifet bilip sürekli küfür ederler . Biz cevabını verincede hemen ordan uzaklaşırlar . Korkağın tekidirler .

türkiye de işçi olmak

Eşşek gibi çaışıp emeğinin karşılığını yeterli olarak alamaz . iş güvenliği sağlanmamıştır , sigortası yoktur . Ama sırf ekmek parası için bunlara katlanır . Patron onların sırtından geçinir .

ikili ilişkilerde başarılı olmanın püf noktaları

Genelde püf noktaları şudur ;

Yalan söylememek.
Bazı durumlarda kendini sevdiği kişinin yerine koyup empati kurmak.
Yapmacık davranmamak.

içimde kalmasın diye yapılan salak hareketler

Bazen bu tür hareketler insanları rahatlatır birde bu yönden olaya bakarsanız iyi olur mesela ben bu tür hareketleri içimde kalmasın diye yapıyorum ve çok rahatlıyorum .

her erkeğin yapması gereken şeyler

Ailesine sahip çıkmak , adam olmak , edebiyle ahlakıyla oturmak , şerefiyle yaşamak , Askere gitmek , çevresine örnek olmak .

öğrencisini hamile bırakan müdür

Mesleğini kullanıp şerefsizlik yapan idamı hakeden bir müdürdür ve o görevi birdaha asla yapmamalıdır .

15 mart 2012 beşiktaş atletico madrid maçı

Daha turu kimin geçtiği belli olmayıp beşiktaşın turu geçme ihtimali büyük bir maçtır sonuçta daha hiçbirşey bitmiş değil .

yatakta ye beni parçala diyen bayan

Hemen isteğinin yapılıp parçalanması gereken kadındır ve erkeklerin istediği tam ideal kadındır erkekler genelde bu tür kadınları sever .

kene

Diğer böceklerden biraz farklı olup ölümcül zehriyle insanları öldüren çok tehlikeli bir böcek türüdür .