bugün

entry'ler (41)

elektrik alamadım

elektrik sürtünmeyle oluşur.

pkk nin cokertilememesinin nedeni

pkk çökertilemiyor çünkü fikir olarak düşünce olarak insanların kafasında bir olgu bir düşünce oluşturmayı başardılar, fikir ve düşünceler öyle kolay yok edilemez.

Örnek: Günümüzde Aristo yaşamasada onun düşünceleri fikirleri varolmaktadır.

kirlikedi

kedi yazar hemde kirli eaahh. *

düğün salonunda kızla kesişmek

özellikle düğünlere kız kesmeye giden adamlar var.

yataktan kalkmadan bira almayı sağlayan mekanizma

yatak mı motorlu olsun buzdolabı mı ? en ucuz maliyetle bir mekatronikçi olarak böyle bir proje düşünmeye başladım.

sikelanjelo'ya bir alkış.

arka sırada oturan öğrenci psikolojisi

sürekli sınıfı kesme potansiyeline sahip kişilik. Yalnız da değildir vardır bi kankası muhabbettedir.

42084615915626521626735238742

rakamsal yazar.

peynirciks

bot... *

winchesterpilsen

tırmalıyorum...

bira içmeyen üniversiteli

öğrencilikte tavan yapabilme ihtimali olan kişilik, içenlerde yapabiliyor tavan.

fabrika ayarlarına geri dönmek

sonradan kazandırılan tüm özellikleri, eklentileri sıfırlamak.

aldatan erkeğin yakalandığında kurduğu cümleler

ben öyle bi adammıyım süheyla ben öle bi adammıyım :( ben seni aldatırmıyım bana böyle birşeyi nasıl yakıştırırsın, ben hanımefendi yardım istedi gayet saf duygularımla yardım ediyodum beni bilmiyomusun sen allaşkına ya süheylam ya.

eski sevgilinin facebook sayfası

senin arkadaşın felan değildir ama arkadaşlarının falan arkadaş listesinde vardır bazen eski sevgili. Onlardan duyarsın yaptı ne etti, yetiştirirler sana bir ilişki içerisinde yazmış diye çok önemsenecek bi durum değildir yinede.

bilgi işlem çalışanlarının klasik yalanları

genel oarak şebekeden kaynaklanan bir sorun var arkadaşlar üzerinde çalışıyolar efendim.

nasıl artıya geçerim

+: amcolu şu finans durumunu bana bi anlat senin ya
-: maaş bloke kredi kartları temerrüde uğradı takibe düştüm gırtlağa kadar borcun
içindeyim amcolu ya ama + dayım *
-: ha ok + daysan sorun yok ya

sabri sarıoğlu

süratli olarak lanse edilen keita topu hızla sürerken yanından deparla 3 kez geçip 3 kez tur bindirebilen futbolcu.

kargaşa yaratma, cıngar çıkarma gibi psikolojikbir mücadelenin neferi.

soğuk havada surata futbol topu çarpması

soğuk havaya özgü bir durumdur sıcak havada pek rastlanmaz feci can yakar 3 gün kadar dalga geçme eylemleri devam eder sonra unutulur.

yedigöller

izmir'de esasen göl falan olmayan gidipte gezilesi görülesi yer.

harvard bitirmiş şöförün kamyon arkası yazısı

beyaz martı harvırtlım.

not amateur, he is profesional.

aşk şarkılarının hep ayrılık üzerine olması

ayrılığı kutsal bir olguymuş gibi gösteren çok duygusal melodik şarkılardır ki halbuki kutsal olan sevmek hiç ayrılmamak olmalıdır.