bugün

ibretliktir.

https://streamable.com/ea1n5p

özetle;

atatürk'ü sevmediğini belirttiği için,
okulda dışlanmış.
not verilmemiş.
hakir görülmüş.
6.sınıfa giden bu çocuk da, etkiye tepki vermiş.

Edit: gündemin ilk sırasındayız.
Teşekkürler.

gözaltına alınmış.
görsel
Cahil neslin mayası bozuk meyveleri.
Cehalet kadar tehlikeli bir şey yok amına koyayım.
Siksem Hem ibne hem sübyancı olacağımdan üstün yargı sistemimizin ailesine gereken cezayı vermesini temenni ediyorum.
bana 1 ay müsade edin, bu ülkeyi sadece bunların tipine falan bakıp seçerek yüzde 50, sonrasında da çeşitli yöntemlerle yüzde 90 huzur, mutluluk ve refah düzeyine ulaştırırım. verin 400'ü bu iş huzur içinde çözülsün.

edit: gerizekalı yüksek not alamamasının sebebini atatürk'ü sevmemek sanıyor.
Al sana bir fetö artığı daha...

Keşke imkan olsa da bir simülasyon ile Bunlara 1 gün atatürk’süz Türkiye’de nasıl bir yaşam olurdu yaşatabilsek..,

Yemin ediyorum Atatürk heykellerine secde ederlerdi.
Kemalistlere sizden korkan sizin gibi olsun diyor

Ulan %1 i kadar olabilseydin keşke tipini siktigim kavun suratlı orospu çocuğu

Birde Atatürk'ün adını bu topraklardan sileceklermiş gerekirse yemininin arkasında durarak kendisi yapacakmış senin ağababan kaç senedir silemedi oğlum sen en fazla o kavun suratınla o sikilmekten unufak olmuş göz çukurlarınla bir kilo baklava alır hediye götürürsün.

Edit: bir de beyefendi sınavlardan ders çalışamadığı için düşük not almış sanki çalışsa Einstein olacak gavat.
kimsenin kutsallaşamayacağını ve ifade özgürlüğünü küçük yaşta anlamış uygulamış birey.
okul, dışlanma vs gibi konularda demagoji yaptığı bariz belli. okullarda fetöcülerin, siyasal islamcıların cirit attığı muhaliflerin sesini çıkaramadığı bir dönem yaşanırken kimse bu çocuğa bunları yapmaz aksine destekleyip el üstünde tutan hocalar çıkar. 6. sınıfa gidip bu konular yüzünden ezildiğini söyleyen bir çocuk o yaşlarda bu konulara kendisinin hakim olamayacağını ve bu konulara girmemesi gerektiğini de biliyordur.
edit: bu entry’mi eksileyecek olan siyasal islamcılar çıkacaktır bilin ki zerre umrumda değilsiniz.
Babası diriliş ertuğrul izleyip evde at sürüp eyer vurmuyorsa şerefsizim.
Cumhurbaskanina hakaretin de ataturke hakaretin de sucu belli cezasi belli. Bu davranislarini yapanlar alir cezasini oturur asagiya. Kaldi ki onlarin yanlis yapmasi yani (erdogana sovmesi dini degerlere hakaret etmesi) senin de ataturke kufur edebilecegin anlamina gelmiyor.cünkü gunun sonunda Herkes yaptiginin cezasini ceker.
cinsini cibilliyetini siktimin çocukları diye küfür eden çocuktur. cahilliğine vermek lazım malum kanı atıyor.
bir adet vatan haini velet. tutuklanıp ıslah evinde dövülmeli.

''sırf sevmediğim için okulda dışlandım, düşük not aldım''

geber.
Yakında birileri götünden kan alır hiç merak etmesin.
Dışlamak ne kelime, ananı sikmeleri lazımdı.
Dogduğun ev kaderin olabilir. Ama cehalet kader olmamalı.
Al ulan iki kitap oku farkli bakiş açılarından bak.tarihi gerçeklikleri özümse. ondan sonra günümüzle kiýas yap ondan sonrada sorgula.
Be amk çocuğu.
çocuğa değil cahil, okumayan, bilmeyen, ailesine kızmak gerekiyor.
Kimse sevmek zorunda değil ama uslubu yanlış. O kadar yanlış ki haklıyken haksız konumuna düşmüş. Ama Sonuç olarak bir çocuk. Ciddi ciddi eşek kadar herifler birleşmiş 6. Sınıfa giden bir çocuğa hakaret edip linçliyorlar. Hadi ona çocuk dersin, ergen dersin, ilgi istiyor dersin de senin yaptığına ne demeli. Düpedüz aptallık.
Kuran kursunda badelesinler, aklı başına gelir piçin.
yasaklanan durex reklamını anımsatan keko çocuktur. geleceğin tarikatçısı veya fetöcüsüdür. kendisinde civelek potansiyeli görüyorum. döl israfı beyinsiz. Başbuğ Atatürk hakkında ne biliyorsun diye sorsan ancak doğum tarihini söyler. ergen yıkık.
Ailesi suçludur.
5 dakkalık zevk için yapıp bırakmışlar ortaya sonuç bu.
görsel
mısırgiller tayfasından yeni mahsül sanırım bu, bide atatürk'ü silecekmiş bu topraklardan tipe bak sen, yavaş silde üstün başın dağılmasın.
Bu nasıl çocuk la evlerden Irak.
Ataturk’un adini bu topraklardan silecekmis. Bak sen amina kodugumun kavun suratli pici. Denesinler bakalim, kim kimi bu topraklardan siliyor.
güncel Önemli Başlıklar