bugün

entry'ler (99)

şarjınız yüzde kaç kaldığında şarja takarsınız

bataryayı harcadığım için yüzde 40.
40 dan 0 a 20 saniyede iniyor.

seks hayatını 1 cümle ile özetle

(bkz: did you mean Elizabeth)
tanım: olmayan hayattır.

eyalet sistemi

ne olduğunu bilmesem de uygulanması Bahçeli'nin çaktırmadan dillendirmesine bağlı olan bi sistemdir.

türklerin ataların yahudi olduğu gerçeği

daha geriye gidersek şamanizm veya benzeri dinleri de kabul ettiğini görmezden gelemeyeceğimiz bir durumdur. türklük dine bağlı birşey değildir.seçilen dinle türklüğü yargılarsak şu anda arap oluruz.

yeni hal partisi

Değerlenmesini beklediğim partinin değerlenmesini beklediğim başlığı.
Rezerve

ryuk

Elma yuzunden ne hallere girdigini cok gordugumuz shinigamidir.

atatürk 10 yıl daha yaşasaydı olabilecekler

Bir diger versiyonu olan (bkz: fatih 10 sene daha yasasaydi olabilecekler) den daha buyuk birsey olmazdi dedirten baslik.

insanlar sizi nasıl hatırlasın isterdiniz

Nasil hatirlasinlar degilde kimin hatirladigi onemli. Asik Veyselinde dedigi gibi;
Ben giderim, adim kalir
"Dostlar" beni hatirlasin.

karının seni aldattığı kişiyle kanka olmak

Karinin seni aldattigi kisinin kankan cikmasidir kesin tanimi.yok efendim tam tamina yazdigim gibi diyorsan #25566616 nolu entrye katiliyorum.

the hobbit the battle of the five armies

peter jack"son(of a b....)" hayranlarının sevebileceği ama J.R.R. Tolkien kitap hayranlarının, içeriği değiştirmesinden dolayı peter'a etmediği küfürün kalmadığı film.

en yakındaki kitabın yazarı

(bkz: iskender pala)

pes oynayan erkeği msjla rahatsız etmek

Akabinde erkegin 2 taraftanda gol yiyecegi durumdur.

tsk nın bitiremediği pkk yı ışid in bitirmesi

Tsk nin elinde olan birsey olsa eksicinin dedigine katilirdim.ama bunun tsknin elinde olmadigini bilmeyen biri eksiye nasil yazar oluyor onu anlamadim.
Tanim: bos beles kisi gevezeligi.

sözlük erkeklerinin favori giyim markaları

Sp
Lcw.

fakirleri doyurmayı ramazanda hatırlayan müslüman

En azindan hatirlayan muslumandir. Bunun bide hic hatirlamayani vardir.

gecenin tartışma konusu

Her sey nefiste biter. Insandaki nefis denilen "sey" olmadigi zaman o dedigin ortam olusur ama nefsin insandan alinmasi durumuda bu dunyada mumkun degil. O yuzden kasmayin gidin yatin.

adam karpowicz

Kanadali geleneksel turk osmanli yay ureticisidir.

lukas novotny

Çekoslavakyalı, geleneksel turk osmanli yaylarini en iyi yapan kisilerden biridir. Saluki yaylarinin arkasindaki sahsiyettir. Diger bir ornek icin (bkz: adam karpowicz).

başbakan erdoğan ın bayrak indirilmesine tepkisi

Anca sözde ödetir.
(bkz: Biz lafa değil icraate bakariz) gülücük.

şeyhi olmayanın şeyhi şeytandır diyen şeytandır

"Adam kendine o kadar guveniyor ki peygambere bile ihtiyaci yok allahla iletisim kurmak icin."dedirten onermedir.