bugün

entry'ler (9)

uludağ uni de okuyan yazarlar

Ben, görüklede olmayan myo'lu.

türkiyede kimsenin atatürkü sevmemesi

Diye birşey yoktur!!

en iyi programların olduğu kanal

En iyi yabacı dizilerin olduğu kanal; Netflix ama en iyi programlar Tlc'de.

insanın dünyadaki en iyi arkadaşı

Kesinlikle kuzeni. Düşünsene küsüyorsun bütün aile lafınızı yapıyor.

yeter artık bitsin denilen şeyler

Bana bitmeyen okul yapmışlar. 2 yıllık okul 3 yıl oldu bitmiyor.

bitti sanılırken devam eden şeyler

Pril, şampuan, çamaşır suyu, çif, cam sil; ben bitti demeden asla bitmez.

9 yaşında evlendirilmeye hayır

Anlamadığım birşey var! Neden Ataistler; şeytan, yobaz, cahil, sevgisi olmayan, iğrenç, çirkin, iftiracı ve kötü gibi sözcüklerle adlandırıyorsunuz ki bu olayın "ateistlerle" ne ilgisi var diyanetin konusunu yaptığı bir muhabbet ve kötü olan şu ki; ben Allah'ın varlığına inanıyorum ve bu beni ateist yapmıyor ama 9 yaşında ki bir ÇOCUĞUN - ki bu sizinde çocuğunuz olabilir- evlenmesi veya Akp'li rtükte çalışan kişilerin şortlu çocuklardan tahrik olması ve bunun din ile bağlaştırması beni dinden soğutuyor eğer dindar bir müslüman varlık dans eden bir çocuğun şortundan tahrik olup 9 yaşında ki çocukla evlenip ona hem cinsel hem fiziksel şiddet uygulayıp onu kara çarşafa sokuyorsa ve buna müslümanlık deniliyorsa ben kafir olayım daha iyi çünkü bunun dinde yeri varsa demekki islamiyet hoşgörü dini değil ama buna rahmen varmış ki söylüyolar diyorsan demek ki senin kitabında incil gibi yavaş yavaş değiştiriliyor.

ben ülkemde türbansız kadın istemiyorum

Valla bende biraz insan olun istiyorum ama nerde elin oğlu uzayda medeniyet kuruyor siz hala sigaranın külünü düşürmeden sonuna kadar içme derdindesiniz.

mustafa kemal atatürk

Türkiye Cumhuriyetini kuran gerçek Teğmen, Kurmay Yüzbaşı, Binbaşı, Yarbay, Albay, General ve Başkomutanlık Komunu ile Başkomutan ayrıca dünyadaki az sayıda paşaya verilen Mareşallik rütbesine ve Gazi ünvanına sahip kişi.