entry'ler (13)

adam gibi dota

oynamak istiyorum ama noobum eurobattle'da mh, leaver ne ararsan var hele mh sinirimi bozuyor. bu nedenle dota oynamak için iyi bir ortam arıyorum var mı bildiğiniz bi yer bi server filan ?

brkn97

oha oha oha adın barkın ve 1997li misin lan?? noluyo burda bi de kırklareliliyim de tam olsun.

öğretmen maaşı 8000 tl olsa olabilecekler

cumhurbaşkanı maaşı 140.000 olurdu.

grup seks sırasında yan tarafta 31 çeken adam

dışlanmış adamdır.

s2msonik bir nick

oldukça değerli bir dostumuzdur ilk entrysi de benden olsun.

alkışlarken ilk ayağa kalkan kişi olmak

reklamdaki gibi şarkı bitmeden ayağa kalkıp alkışlayan kız gibi olmamak.

şakirtlik belirtileri

geniş camlı ama ince çerçeveli gözlükler de gözleri bozuk olan şakirtlerimizin bir numaralı tercihidir.

gay bir insana saygı duymak

zamanında senin gibi düşünürdüm ama insanların din ve cinsel seçimlerine saygı duymayı öğrendim ama bi zahmet benden uzak dursunlar.

3 mutfak tüpünü ayağına bağlayıp paraşütle atlamak

aslında öyle durumlarda yere çakılmadan önce beyin sistemleri kapayıp uyku moduna alıyormuş ve ölümün acısız gerçekleşiyormuş diyorlar ama bilemem denemek lazım.

karısı boynuzlayacak diye bedelli bekleyen erkek

o erkek bedelliyi beklemese bile o ilişki yürümeyecektir. güven önemli...

fosforlu kalemin kitabı boyaması

ya da o fosforlu kalemin kalem kutu içine kapağı açık bırakılması ardından kalem kutuyu bir daha çıkardığında tüm içinin boya olması hatta dışarı bile akmasıdır.

anne dayağı vs baba dayağı

daha askere gitmedim ama anne dayağı ve baba dayağını bilirim yanağımdan çok içimi acıtır hele anne dayağı... acısıı değil de dayağın anneden olması çok koyar be.

sen kapat ben seni ararım sana yazmasın

kesin bir fiyat karşılığı bilmem kaç dakika almış ve boşa gitmesin diye harcamaya çalışandır.