bugün

bugün deseniz ki en saygı duymadığın şey nedir diye, gay derim. gay deyince böyle aklıma çiftleşememiş kaplumbağalar geliyor. mıymışık, meymenetsiz mel'un yaratıklar. yediklerini sıçtıkları götlerini gayrimeşru amaçlar için kullanan bu ve bunun gibiler ülkemizin yüzünü karartmakta ve bizi dünya kamuoyunda küçük düşürmektedirler.

ne diyeyim, yüce tanrı bunları aramızdan alsın da bizim mübarek bakışlarımız, ulvî duyumlarımız bu ve bunun gibi pisliklere çarpmasın ve testisler cicişlerle, cicişler testislerle sarmaş dolaş olsun, olması gerektiği gibi, insan doğasına uygun düştüğü gibi...
istisnası vardır "neil patrick harris " (bkz: barney stinson).
bu ülkede* insana saygı duyuluyor muydu yahu?
(bkz: güldüren başlıklar)
gaylerden saygı bekleyenin yapması gereken şey. eskiden ben de gaylerden nefret ederdim ama düşününce bana bir zararları olmadığından zamanla saygı duymaya başladım. adı üstünde; kişisel tercih. seni sikmiyor ya kardeşim? sanane.

bir hırsıza, katile ya da tecavüzcüye gösterdiğiniz saygıyı kimseye zararı olmayan gaylere gösterseydiniz bu ülke böyle olmazdı.
13 yaşındaki küçük bir kız "çocuğuna" tecavüz eden insanımsıları haklı bulup saygı duyuyorsun da cinsel tercihini yaşamaya çalışan bir insana neden saygı duymayıp, bulaşıcı hastalık taşıyor muamelesi yapıyorsun ey canım ülkem? en azından kimsenin namusunu ve hayallerini kirletmiyor onlar.
gay bir insana saygı duymamak homofobik bir yaklaşımdır.
(bkz: homofobik)
modernliktir.
onlar kadar "geniş"lemiş olanların yapacağı iştir.
gerekli bir davranıştır. nitekim:

(bkz: rob halford)

istersen saygı duyma amına koyim çarpılın sonra.
her insana saygı duyma çerçevesinde olması gerekendir. tabi yüz kızartıcı(terör,..vb) suçlara karışanlar hariç.
yapılması gereken bir davranıştır.
zamanında senin gibi düşünürdüm ama insanların din ve cinsel seçimlerine saygı duymayı öğrendim ama bi zahmet benden uzak dursunlar.
Yaratılanı yaratandan ötürü sevmeyi bilen insan davranışıdır. o kadar naif, o kadar güzel insanlar ki onları sevip saymamak imkansız.
insanları sınıflandırmaktan vazgeçmenin ilk adımı olabilir. korkma ucu sana dokunmayacak.
bir erkek olarak kesinlikle şiar edindiğim davranış biçimidir. bu ülkede gay kardeşlerimizin özgür yaşaması bir yana sayılarının hızla artmasını teşvik etmeliyiz. gay çiftler mutlu mesut yaşasınlar veee ikişer ikişer yarıştan çekilsinler. lezbiyenleriyse lanetleyelim. hoş bir şey değil.
bundan daha doğal bir durum olabilir mi lan ? ezik misiniz olm siz ? dar beynli misiniz ? sırf size inadıma gay olucam sonunda *
10 yillik esnafim,gay potansiyeli olan ya da gay olan müsteriler genelde cok kibar ve beyefendidir.(Kibarligi nonosluk olarak algilamayalim.)
lezbiyenlere duyulan saygıyla aynı değerdedir fakat aynı ilgide değildir.
sözlükteki homofobik,saygısız yazarın serzenişidir.. olayın gensel olduğunu değil ,hastalık olduğunu düşünür bu tip örümcek beyinliler.. gayler hiç olmazsa zevk alıyorlar mabadlarından ki bu düşünceyi savunan saygısızlar anca mabadlarından düşünüyor.. yazık canım ülkemin geldiği hale.. ha unutmadan delikanlılıkta götte değil,yürektedir..
edit: ibne misin diye mesaj atacaklar yazarlar peşinen söyleyeyim heteroseksüelim.
bagnazlara verilenden fazlasını hak ettiği kesin insandır.
yapılması gerekip yapılmayan eylemlerden biridir.

sen kimsin ki elalemi cinsel tercihine göre yargılıyorsun? belki senin o çok saygıdeğer patronun aktif bir gay? belki ilerde "erkek adamın erkek oğlu olur" diye hevesle beklediğin erkek evladın gay olacak? napacaksın, evlatlıktan mı reddedeceksin? ha bu arada o evlatlıktan reddetmek sadece filmlerde oluyor, hukukta yok öyle bişey.

pardon, biri gay olan adam değildir mi dedi? doğru tabi evet, zaten küçücük kızını çocuk yaşta dedesi yaşında adama verenler adam, 13 yaşındaki kıza tecavüz edenler adam, bunları adamdan sayanlar da adam, bir tek onlar adam değil, sen de haklısın. ben de sana kafan çok güzel olmuş kardeş güle güle kullan derim, ben de haklı olurum o zaman.

o çok hümanist geçinenler nerde? konu gay insanlar olunca hepsi homofobik oluveriyor, kalkıyor ortadan hümanistlik falan. ben ki hümanist değilimdir, şu dünyada en çok saygıyı hak edenler gay olanlardır benim gözümde. adamın medeni cesareti var bir kere, çıkıp "ben gay biriyim" diyebiliyor. beni böyle kabul edin diyor herkese. sen? sevdiğin kıza açılamayacak kadar öküzsün, sevdiğin adama sevdiğini belli etmeyecek kadar malsın ne yazık ki. çok üzülerek söylüyorum bunu sana ama oksijen israfısın sevgili bünye. at gözlüğüyle bakıyorsun etrafına. oysaki öyle olma, sen bu gay güruhu yok saysan da onlar varlar ve sayıları da azımsanamayacak kadar çok.

ayrıca onlar cüzamlı değil. ruh hastası da değil. küçücük çocukları öldüren katiller de değiller. onları gördüğünüzde başınızı çevirip yolunuzu değiştirmeniz gerekmiyor. onlar da insan, insanca davranılmayı hak ediyorlar. küçücük çocuklarınızın da beynini yıkamayın o pis, o kaka, o kötü diye. saygı duymayı öğretin. tabii eğer siz de biliyorsanız.
--spoiler--
erkekse, potansiyel ibnedir.
--spoiler--
homofobiklere saygı duymak kadar gereklidir.
modernliktir, yapılması gerekentir, insanlıktır. başlığı açanın dediğinin tam tersini düşünmek gerekir.
not: üzücü olan şey ise yılın 2011 olup hala bu kadar çok homofobiğin olmasıdır.