bugün

entry'ler (18)

hayattan soğuma nedenleri

üniversiteye gel gerisi kolay derler, kazanırsın daha çok ders çalışmak zorunda kalırsın.

sözlük yazarlarından paradokslar

anayasanın 4. maddesinde ilk 3 madde değiştirilemez diyo ama kimse 4. madenin dokunulmazlığı vardır demiyor. yani 4. maddeyi değiştirmek serbestliği ile ilk 3 madde de değiştirilebilir.

sevgiliyle ayrılmanın en kötü yanı

en yakın arkadaşının en yakın arkadaşı olması. dolayısıyla ne yapsa haberdar olmak.

hayatı hayatın anlamını aramakla geçen insan

hayatını boşa harcamış insandır. hayatın anlamı anın tadıdır.

asansörde yiyişen dayılar

gay olmanın yaşı yoktur gercegini gözler önüne sermişlerdir.

öğretmeni daraltan öğrenci davranışları

ciddiyetle parmak kaldırıp söz aldıktan sonra hocam siz hiç balta girmemiş ormana girdiniz mi? tarzında seviyesiz sorulara boğan öğrenci tipidir. burda ogretmenin ilk izlenimiyle alakali bi problem mevcuttur. yeni nesil çok şımarmıştır.

sözlük yazarlarının telefonuna gelen son sms

trefle iyi gunler, 02.05.2013 11:42 itibari ile uludag sozluk yazarliginiz onaylandi. aramiza hos geldiniz.

üniversitelerdeki bahar şenliklerinin yasaklanması

Teknik üniversite olmanın bütün maddi olanaklarından yararlanıyor, neredeyse her bölüme 2. öğretim kontenjanı açıyorsa bahar şenliğinden mahrum bırakmayacak, saçma sapan isimler getirse de bahar havasını yaşamamıza izin vermek zorundadır.

üniversitelerdeki bahar şenliklerinin yasaklanması

Teknik üniversite olmanın bütün maddi olanaklarından yararlanıyor, neredeyse her bölüme 2. öğretim kontenjanı açıyorsa bahar şenliğinden mahrum bırakmayacak, saçma sapan isimler getirse de bahar havasını yaşamamıza izin vermek zorundadır.

kürk mantolu madonna

Böyle eski bir kitabı herkes tarafından keşfedildikten de sonra okumuş olmanın üzüntüsünü yaşıyorum. içinizin de içinde bir yerlere dokunacağından eminim. Son sayfalara geldiğiniz de kendinizi yerine koymuş olduğunuz Raif efendinin hislerinde kayboluyorsunuz. Tarifi zor duygulara sebep olacak, kendinizi ben ne kadar yaşıyorum şeklinde sorgulamak durumunda kalacaksınız.

sözlükte çok sayıda abazan bayan yazar olması

Kadın erkek eşitliğini sağlamak için büyük ölçüde çaba harcadıklarını düşündüğüm yazarlardır.

safran

Uygun saatlerde seferleri olan fakat lisansı bittiği için film bile izleyemediğimiz yöremizin nadide otobüs firmasıdır. (bkz: Safran Turizm)

anneyle pazara gitmek

Pazarlık yapma becerisini geliştirmek suretiyle insanlarla kurulan iletişimin sağlıklı olması hakkında pek bir yorum yapılamaz. Ve kullanıldığınızı asla unutmamalısınız, pazar arabası görevini üstlenmiş bulunmaktasınız. Ayrıca anne açısından bakıldığında "Yaptığın banaysa öğrendiğin kendinedir" şeklinde son nokta konulmuştur.

liseden üniversiteye geçince tkp li olma süreci

Şahsen erkenden atlatmış olduğum bir süreçtir. Tkp ile lisede tanışmış olmanın ve zararsız atlatmış olmanın avantajıyla üniversitedeki gözlemlerimde ise teknik ağırlıklı bir üniversitede çok fazla yol kat edemedikleri sonucudur.

ben bu yazıyı sana yazdım

Kendimi keşfedebiliyorum. Düşünmek, insana verilmiş en kutsal yetenek. Ve bunu köreltmek isteyen dış faktörler; sistem…
istanbul, yeniden nefes aldığımı hissediyorum. Şarkılar gülümsetiyor.
Bu yıl hayatımın miladı. Gülerek bakmayı öğrendim diyemeyeceğim. Hatırladım demek daha doğru bir ifade. Çünkü biliyorum, çocukluğumdaki gibi, bomboş zihnim. Nereye gitmek isterse, orada. Çünkü onu meşgul eden, zorlayan hiçbir şey yok. Hayat bana baskı kurmuyor bu yıl. Ve böyle bir şeyin tadına vardıktan sonra beynimi esir etmeye hiç niyetim yok. Yarın karşıma ne çıkacak bilmiyorum, evet sürekli gülümseyemem ancak güldüğümde ne kadar kendim olduğumu unutmayacağım. Ve kendimi keşfettiğim zamanki kadar mutlu değilim hiçbir zaman.
Ben bu yazıyı kendime yazdım.

sözlük formatı

"Herkez" yazan adamın yazar olduğu bir format!

film isimlerini ayran ile değiştirmek

ayranınıza tüküreceğim,
ayran oyunları,
ayranın sesi.

üremek için artık erkeklere ihtiyaç kalmaması

Üremek için değil ancak büyütmek için gerekli olduğunun idrak edilmesi gereken bir durumdur.