bugün

entry'ler (11)

regl dönemindeki kadının istekleri

Biraz huzur. Kesinlikle tatlı ve tatlı ürünleri. En güzeli sıcak su torbası

okyanus ötesi yönetime el koydu

Arzular şelale. Okyanus ötesinden bir kuş geldi. Ve bütün sistemi değiştirebileceğini gösterdi.

22 aralıkta doğu illerinde büyük kürt ayaklanması

Olabilmesi muhtemel değildir. Bu karışıklıkta olursa bakalım kazanan kim olacak.

3 bakana istifa metni tavsiyesi

Haberler de bakan sayısının 4'e çıktığı da belirtilmektedir. Gündem şuanda çalkalanıyor. Acaba bu değirmenin altından hangi sular geçecek merakla beklemekteyim.

üç çocuk yapın

Geçenlerde bir videoda rastlamıştım. Irkın devam edebilmesi için en az iki çocuk yeterli oluyordu. Almanlar ırkını kaybetme konusunda birinci sırada bilmem 2040-2045 gibi alman nesli yok olacakmış.

18 aralık yolsuzluk operasyonu yeni savcı atanması

Beklenilen durumdur. Yedek savcı ya da ek savcı diyebiliriz.

street fighter tayyip vs fetullah

Aduket yapmak istiyorum. Güzel vs şuanda raund 3 e geçildi. Durum 1-1

üniversiteye ikinci kez hazırlanmak

Hazırlandık ta ne oldu. Girdik kazandık, hala mezuniyet için çabalıyoruz. Giriş 2008 gün olmuş 2013 son günleri. Gençliğimiz eriyor.

sözlüğe üye olunca ilk kendi adını aratmak

Genele vurduğumuz zaman bu şekilde bir işlem yapmış değilim hani yaparmıyım bilemiyorum.

bakan cocuklarinin sucsuz oldugu gercegi

Böyle bir şey söz konusu değil arkadaşım. Her insan birazda olsa suçludur. Bırakalım bu işleri, bu dünya olmasa da diğer taraf var elbet bize de söz hakkı tanıyacaklar. O zaman sorarız hesabını

akp gittikten sonra yapılacak düzenlemeler

Hele bir gitsinlerde, daha sonra ne yapılır ne edilir onu konuşuruz. Yeterki bi gitsinler uzaklaşsınlar bizlerden çok yannızım