bugün

entry'ler (25)

uludağ sözlük

saldırı var beyler siper alın.

internet sitesi açsanız konusu ne olurdu

mesaj atacaktım ama ulvi yazardaşlarımında katkısı olur diyerekten kendimi burada tanıtayım dedim psikolojik danışmanım sporla ilgiliyim kafamda satranç üzerine şeyler var ama tam oturtamadım o yüzden burdan fikir edinmek istedim.

internet sitesi açsanız konusu ne olurdu

önerilerinizi ciddiye alacağım ve dalga geçmeyeceğinizi düşündüğüm durum.

16 yaşındayım hepinizden zekiyim

herkes de 1 lob sende 5 lob var zaten denilesi ergen cümlesidir.

toplu yemekte ayran daha bitmemişken çay istemek

bedava çayı es geçmemek ve ötesinde garsonu ikinci kez yormamak için yapılan yapılması gereken hareket.

serra yılmaz ın türk olmaktan utanması

insanlara doğuştan getirdikleri özelliklerin bir şey kazandırmadığını düşünenlerdenim. Türk olmaktan gurur duyuyorum ama türk olmak değil türk olarak yaptığım şeyler beni ben yapar. serra yılmaza türk olmak bir şey kazandırmasa da bizim için oun türk olması büyük kayıptır düşüncesindeyim.

şampuan reklamında türbanlı genç kız oynatmak

araba reklamı yapıp arabayı göstermemeye benzer.

izmit denince akla gelenler

coğrafya saat değişikliği soruları.

sabah ezanının yasaklanması gerekliliği

%90 üzerinde müslüman olan ülkemde o kadar insanın inancına saygısızlık edilmesinin yasaklanması gerekir.

kitap yazacak olsanız son cümlesi

benim muhabbetim bu kadar.

evin önünde halı saha olması

birçok liseli ve üniversiteli erkeğin hayallerini süsleyen benim ise her gün tadını çıkardığım durum.

tayyip erdoğanı sevmiyorum ama

sevmemekte kendine göre haklılık payları vardır açıklarsa bu sebepleri daha aydınlatıcı olur.

erdoğan ın ingilizce bilmemesi

acaba amerikadaki sözlüklerde de obama'nın türkçe bilmemesi başlıklı yazılar var mıdır? diye düşünmeme neden olan durum

ölünce arkalarından ağladığınız kitap karakterleri

severus snape ve dumbledore. gerçi ''gerçeklik kişinin beynindedir'' dememiş midir üstat dumbledore

cennet diye bir yer yok

emin olunamayacak bir kavram için eminmiş edasıyla söylenmiş ispat gerektiren cümle.

tek başına eve çıkmak

yazarların hayali olduğunu gördüğüm ve benim gerçekleştirdiğim durumdur. ama 2 kişi olmak 1 kişi olmaktan iyi 3 kişi olmaktan daha iyidir.

grip olanlara tavsiyeler

futbol sevenler için burun akıntısını önemsemeden akşam 8 9 maç yapmak. çıktıktan sonra hemen ılık suyla duş almak ve eve gelir gelmez yorganın içine girip uyumak.
Edit: Denenmiştir.

akşam vakti tv izlerken bir anda basan uyku

bazı bedensel sorunlara yol açması dışında uyumanın en tatlı yoludur.

mustafa kemal atatürk

dünya tarafında kabul görmüş ve saygı duyulması gereken liderdir.

duş aldıktan sonra gelen uyuma isteği

faydasını gördüğüm geri çevrilmemesi gereken istektir.