bugün

ilk şarkısı bip bip le beni benden alan simge isimli şarkıcının,

ikinci ve rezalet olan şarkısının sözlerinden bir kısımdır.
çalıntı olan şarkıdır kendi yorumlarını katarak saçma sapan bir hal aldırmıştır.
Riff Cohen'in dans mon quartier şarkısından coverlanmış türkçe şarkının sözleridir. Zaten şu anda her yerde çalan bir şarkıyı neden coverlarsın anlamış değilim.
bir honki ponki tonino çalına bik bok tozizo tikitiki tayni tikitaktoo değildir.
ajdar bile daha anlamlı sözler kullanmıştı.
Aklıma sebepsiz şekilde melek Subaşı'nı getiren şarkı.
alalop zLolop yeah...
Türkiye'de pop şarkı sektörünün seviyesini göz önüne seren şarkı.
Simgenin kendi kınası için hazırlattığı şarkı. Kınalarda hoş oluyor.
efsane şarkının efsane sözleri..
(bkz: bsg)
Nolur biri şu parçayı piyasadan toplatsin şarkisi.
Ayar olduğum saçma şarkı. Zaten müziği başkasından alıntıymış. Nedense şaşırmadığım olaydır.
Rif cohen'in dans mon quartier şarkısından soğumama sebep olmuş şarkıdır.
Kardesimle benim sarkimizin anlamli bir sozu, duyunca kendimizden gecip hayati sorguluyoruz bi sure.
"Aman of, slalom hep mi zik zak" diyerek slalomun anlamını sorgulayan güzide şarkı.
sen buna cover demişsin ama bu bildiğin çalıntı.
duyulan geçmiş zaman kiplerinin kinayeli bir biçimde şarkı sözü haline getirilmiş halidir. şarkının klibinde oynayan hatunlar da ayrı bir seksi ama he.
Bir an hikaye anlatılıyor sandım da şarkıymış amk. Net.
bence simge yapacak şarkı bulamadı dodi dodi miş miş muş dodmiş moş doş vs. ne diyom ben neyse sağolun.
riff cohen'in bellemode şarkısından araklanmıştır.

bu şarkıyı türkçeye uyarlayanlar gerçekten iyi sallamış. nakaratından başka hiçbir şeyi orjinaline benzemiyor.
en asil duygularin sarkisidir.
çalıntı şarkıya türkçeye uyarlarken söz bulunamaması sonucu çıkmış saçmalamadır.
yapıcağın şarkıyı s...yim dedirtir ! seveyim yani...
Bi ara yunanistan'a iteliyoduk böyle şeyleri. O modayı geri getirsekya.