entry'ler (23)

uludağ sözlük

Yaklaşık 10 aydır girmediğim lakin son girdiğim zamanla ve şimdi ki başlıklarda ortak olan kürt düşmanlığı, kürtleri aşağılayan başlık türlerinin hiç değişmemesi. 15 20 tanesi yazıyor kalıyor öyle ne gerek var açmana nasıl bir tatmin türüdür bu kendini, kendinizi. değişeceğini düşünmediğim sözlük.

yüzde 100 şarjın verdiği özgüven

Birden hiç siklenmeyen insanlara bile mesaj atası gelir orayı görünce, içip mesaj atacağına şarjı fulle.

en iyi tanışma bahaneleri

Bir kız arkadaşımın anlattığı hikayeye göre ayağındaki lacivert-mavi reebok ayakkabıları görüp "ben bunların koleksiyonlarını yapıyorum" deyip muhabbete girmeye çalışması. kız da saf hala tanışma bahanesi olarak görmüyor durumu ama salakça. ama çocuğa göre tanışma bahanesi tabii ki de.

adamın ağzına sıçan şarkılar

The white buffalo- the matador. Sesinle dağıtıyorsun.

seks yaparken unutulanlar

Peçete yahut tuvalet kağıdı.

günün sözü

Artık vicdan kalmadı, o safhayı geçtim, ruhsuzlaştım.

bir kadının en güzel yeri

Kalbiymiş, evet işte bu yüzden kaybediyorsunuz ya. Göbeği sanırım.

babayla kavga etmek

Olay gerçekleştikten belli bir süre sonra yaşandıktan sonra hafızada olay tazelenir ve ne kadar olgunlaşıp olgunlaşılmadığı mevzusu hakkında bir yorum yapılır. Tatmin edilen bir olay gerçekleşmişse şayet güven verir.

ev arkadaşı

Kaçıyla iyi anlaşabilirsin ki kaçıyla anlaşabilirsin ki. Ah maddiyat!

sözlük yazarlarının masaüstü arkaplanları

Malta hacı içinde gamalı haç, evet heil Hitler!

sınıflarda mutlaka bulunan tipler

Okulun ilk haftasında tek kelime konuştuğu ya da konuşmadığı insana isim soran tipler.

yazarların şu an dinlediği şarkılar

ihshan- on the shores http://www.youtube.com/watch?v=eINd5oQTcU4

hayatta anlık mutluluk veren şeyler

Camel soft paketinde bitti derken arkalarda sıkışıp kalmış son bir ama son bir dal camel soft. işte bu.

ben bu yazıyı tanrı ya yazdım

Var isen bir boka yara.

sarhoş kız

Kusmasın yeter, kim olduğu artık hiç önemli değildir. Kusmasın.

gecenin tek cümlelik özeti

bira, vodka, müzik ve yalnızlık'sın bu gece.

birinden iyi geceler mesajı beklemek

gelmeyince anlamsız bir bekleyiş olduğunun farkına varmak, sonra gelse bile eski değeri olmadığını gösterir. çok da önemli değil ama bu mesaj.

erkeklerden kızlara tavsiyeler

Konuşurken "s" harflerini "ş", "c" harflerini de "j" ya da ""z" ile telaffuz etmeyin. istemsiz gibi görünse de hayır, çok iticisiniz.

the white buffalo

Sons of anarchy iyi ki varsın dememin başka bir sebebi. Herkesin adamın sesi şuna ya da buna benziyor dediği adam: Jake Smith. Çok biliniyor oluşu evet bir yandan güzel bir yandan buruk. Sanırım hayatım boyunca en çok dinlediğim şarkı bu grubun "the matador" şarkısı ol ması farklı bi duygu hissettiriyor. Bu ses gerçekten farklı.

united states of tara

Pek bir bilinmeyen bir şizofreni dizisi. Başroldeki Tara karakterimizin girdiği karakterler farklı ve orjinal; Yeri geldiğinde bir adam, 80'lerden kalma bir ev kadını, 18 yaşında genç bir kız, ya da kaba bir adam karakterine girebiliyor. Oğlunun gay olduğunu öğrenmesi de filme farklı bir hava katıyor. izlenebilecek bir dizi.