1. 1.
    * kavganın sebebine ve şiddetine göre sonucun belirleneceği olay.bu kavgalardan sonra annelerin yardımıyla barış ortamı sağlanmaya çalışılır. kavga sonunda babanın uyguladığı cezalarda vardır. cezalar anne tarafından bildirilir. bunlardan en bilinenleri, harçlık kesintisi, geçici süre evden uzaklaştırma**, oda hapsi, bisikletin kilitlenmesi gibi.. sonuç olarakta, canın sıkıntısı, iç gıcırtısı, karın ağrısı, kusma, bulantı.. *
    1 ... wake
  2. 2.
    15ten sonra sık sık yapılan çıkan anlaşmazlıkların boyutuna göre çevreye verilen zararın belirlenebileceği çocuğun psikolojisinin ilerde durumunu belirleyen olanın anneye olduğu eylemdir.bizim evde her akşam olur.
    -1 ... liyenda
  3. 3.
    tavsiye edilmeyen kavgadır. cevap verme şansınız yok denecek kadar azdır. ama anne ile kavga olacak o zaman ortalık toz duman olur.
    1 ... estremoz
  4. 4.
    her insan ın devamlı yaptığı olaydır. kaç yaşında olursa olsun.
    1 ... sickthread rilodid
  5. 5.
    3 gün önce ceryan eden olay .
    (bkz: kuşak çatışması)
    (bkz: Evden kovulma)
    ... wreker
  6. 6.
    okuldan alınmak
    interneti kapatmak
    harçlık vermemek
    gibi konuların sık sık açıldığı konularıdır.
    2 -1 ... metalikadam
  7. 7.
    Baba ben artık büyüdüm hayatıma çok karıştığının farkında mısın!
    -Bak sen lisede iyice bozuldun bu evi terkederim haa baba diye gelme yanıma bir daha!
    Defol git ya bıktım senden dırdır bi susmuyosun ya yeter artık bende giderim ne lan bu böyle giden gidene!
    -Eşek sıpasına da bak ahir zaman karıcım böyle çocuklar sapıtıyor işte!Sana güvenim yok bundan sonra
    Çokta fifi
    -Eşoleşeğin kızı yıkıl karşımdan..
    Peki
    2 ... superkiz
  8. 8.
    erkek evlat için kaçınılmazdır.
    ... pilotmont
  9. 9.
    Üzücü ama insanın içindeki gençlik ateşi doruğa çıktığında gizli bir haz veren olay.
    1 ... paoniuwang
  10. 10.
    ergenlik çağında erkekler babalarıyla çatışır. kızlar anneleriyle. ama erkekler daha şanssızdır çünkü babayla kavga etmek demek para musluğunun kapanmasına sebep olur ki zaten onlarda böyle bir bahane kollarlar. "sürün de kıymetimi anla şükran duy" bahane olur. babaların işi para kazanmak olduğu için tek kozları para, annelerin kozları da "sevgi" dir. anne para kazanıyor olsada, paraya baba kadar kıymet vermezler. siz en iyisi ikisinide kızdırmayın.
    1 ... eftalia