bugün

entry'ler (10)

planet earth

izlerken bir ateistin 10 kere düşünmesene sebep olabilecek tarzda hazırlanmış bir belgesel...gerçi buna belgesel dersek diğer izlediklerimiz ne olacak...fresh water bölümünde angel şelalesi ve caves bölümünde meksika'daki dev mağarayı görünce bu şehir hayatında boşuna yaşadığımızı bir kez daha kanıtlıyor...

nasuh mahruki

extreme sporlar tutkuunu biradam olarak bnm idolüm, hergün işyerinde onca gerizekalının bi boka yaramayan hikayeleri yerine bir kere k2'ye tırmanırken yaşadıklarını anlatsa bnm içim milli piyango'ya bedel olacaktır...ülkemizde böylesine değerler olduğu için gurur duyuyorum ve böyle değerlerin artmasını diliyorum

another day

michael jackson'ın ölüm yıldönümünde tanıştığım 1 dk. 25 saniyelik şarkıyı bana 400 kere tekrar ettirip dinleten muhteşem parça...muhtemelen michael abimiz yaşsaydı bu parçayla çok canlar yakardı...

cihan akça

Türkiye'de dalga sörfünü yayan ve öncülüğünü yapan isim... an itibariyle bali'de dalgalar arasında inzivaya çekilmiş 2011 dünya surf şampiyonası için antreman yapmaktadır...binlerce kilometre sahili olan yurdumda buna öncelik ettiği için kendisini can-ı gönülden destekliyorum...ayrıca(bkz: http://getir.net/i64)

üniversiteli bir kızın tüyler ürperten itirafları

- sana tüyler ürperten bi itirafta bulunmak istiyorum
+ çift cinsiyetli misin?
- yok yaa tüylerimi 3 haftadır alamadım
+ aboovvv

arka sıradakiler

bugüne kadar hiç seyretmediğim ama dizi karakterlerinin lise değilde bildiğin devlet dairesinde çalışan abla ve abilere benzediği,türk eğitim sisteminde adam 30 yaşınada gelse örgün lisede çatır çatır okuyabildiğini bizlere öğreten aşmış dizi...bi de bu isim bana hep dolmuşları anımsatır ama onunda konumuzla bir alakası yok...

behlül

tez zamanda kurtlar vadisi ekibine katılıp ortalığı inim inim inletmesini istediğim dizi karakteri...hayır kendisi şu aralar boşlukta bu depresyon halinin verdiği hızla memati dahil diziyi şişten geçirip böylece kurtlar vadisi'nin de sonunu getirtebilecek yegane karakter...

çıkma teklifi reddedildikten sonraki ilk cümle

-benimle çıkarmısın?
+hayır
-peki inermisin?
+heh? ne?
-yok bişey amuğagoyum

robson de souza robinho beşiktaş ta

gelmesi ihtimali dünyaya çarapacak ve insanlığın sonunu getirecek meteordan daha düşük ama fenerbahçe'nin türkiye kupasını almasından daha büyük olasılığa sahip olan tranfer söylentisi

dalga sörfü

tamamen bir yaşam tarzıdır...okyanus kıyısı ülkelerde yapıldığı iddaa edilir(di) ama artık türkiye'de de yapılıyor hemde istanbul şile'de...öncülüğünü yaptığımız bu oluşuma sizde katılın(bkz:
(bkz: http://getir.net/i64)...hayrını görün : )