bugün

entry'ler (88)

sözlük yazarlarının şu an yaptığı şey

Vizelerin gelmesi ile birlikte bir sıçtın mavisine daha merhaba demeye hazırlanıyorum.

kardeşini öldürten padişahlara atam diyen piç

Osmanlıyı bir barış ve sevgi imparatorluğu zanneden kendiside sözde dedelerinden nesil olan sevgi pıtırcıkları, sizi gidi takkeciler sizi.

kardeşini öldürten padişahlara atam diyen piç

Osmanlıyı bir barış ve sevgi imparatorluğu zanneden kendiside sözde dedelerinden nesil olan sevgi pıtırcıkları, sizi gidi takkeciler sizi.

sıçtın mavisi

Vize haftasının gelmesi şerefine 10 gün bolca göreceğim, mavinin en kezban tonudur. insanı maviden soğutur, siyaha aşık ettirir.

hayatında hiç ölmemiş kişi

Sözlüğe entry girebilen kişidir, kanlı canlı kendimide örnek verebilirim. En Çok ben yaşamalıyım.

adı miray olan kızların istinasız kaşar olması

Doğruluğu ispatlanmaz ama bir kaÇ örneğini gördüğüm durum.

sözlük yazarlarının sabah halleri

Saat 5 de uyuduktan sonra, saat 9.30 da uyanmaya Çalışmak, yataktan boxer ve darmadağın saÇlarla salonda ki koltukta entry girmek.

ne zeki ne de çalışıyor

Beni anlatan durumdur. Ilkokulda ki hocam derdi zeki ama Çalışmıyor yok hocam ben zekide değildim Çalışmıyordumda, bu arada mühendislik Fakültesine girebilecek kadar da Çalıştık , para lazım olum.

aşık olunan kız ile dünyayı gezmek

Param olmadığı iÇin gerÇekleştiremeyeceğini olay, bir dakka birde kız lazımdı dimi ulan ne dertli adamım, hayat zor.

azıcık aldatınca hemen küsen kız sevgili

Gayet normal bir durumdur sevgiyi aşkı kirletmeyelim, ne oldu mecnunlara leylalara ne ara bozuldu aşklar.

sözlükte 800 online var bunların yarısı kız olsa

800 onlinenin yarısı kız olsa yani ortalama 1 erkege 1 kız durumu, peki gerÇekden bize düşen sıfıra sıfır elde var sıfır.

kemal kılıçdaroğlu

Chp'nin gelmiş geÇmiş en pasif başkanı Ayrıca Chp'ye oy vermeme sebebim.

matlab

ilk defa 1985 yılında matematik ve özelliklede matris esaslı matematik ortamında kullanılmak üzere geliştirilmiştir. ilk sürümleri Fortan diliyle yazılmıştır.

kılıçdaroğluna atılan yumruk

Bu ülke nereye gidiyor böyle dedirten durumdur.

justin bieberin taş gibi hatunlarla klip çekmesi

Para, ses, tip dahada sayarım. Not: Justin bieber hayranı değilim liseli değilim ama adamı çekememezlik yapmayın.

herhangi bir kahveye girip ananızı sikerim demek

polatın karşısına amerikan ordusunun çıkması=herhangi bir kahveye girip ananızı sikerim demek.

hoşlanılan kızın elinde lcw poşeti görmek

zenginsen o kız evlendikten sonra kesinlikle mavi jeans'e döner merak etme dostum.

sakız almak için 200 tl bozdurmak

kesinlikle bakkalın bozmayacağı para o para kutsaldır abi 200 tl yani.

zeki vs çalışkan

zeki insan çalışmaz çalışmadan başarır (bkz: )ben

neşet ertaş

ah yalan dünya.