bugün

Gönülün kime konacağı belli olmaz. Ondan sakınca yoktur.
benim bu. aşık olmak denemez ama hoşlantı var. iddaa oranı gibi bi boya sahip biri olabilir ama olsun.
yanınızda her zaman takozla gezmeniz gerekir öpersen falan ayaklarının altına koyasınız denk olursunuz.
şanslı olmaktır. yaşlanmıyoruz ayool* gerçi ben 163'üm 3 cmin lafı mı olur caanııım*
her insanın başına gelebilecek olaydır. üzgünüm.
tam olacakken bir gülme gelir. evet.
olamaz mı olabilir
Bu kıza aşık olmak belki ilersini düşünen erkek için önem arz etmektedir. Çünkü yataktaki performansını oldukça etkileyecektir.
Benim gibi birisi için diz çökmekden ayda bir pantolon eskitmek demektir.
rezalettir. evet.
türkiye için gayet olağan bir durumdur. hayır, yurdum hatunları selvi boylu da biz hobit göçmenlerinin arasında mı yaşıyoruz arkadaş ?!
Belli bir olgunluk seviyesine gelmiş, kadınları ambalajda ürün gibi seçmeyen, kendi içinde kriterlere sahip hiç olmadı gerçek sevginin ne olduğunu anlayabilecek kapasitedeki özel insanların sahip olabiliceği durum, yoksa siz hala şişme sevgili seçtiğiniz gibi sevgili mi seçiyorsunuz?Canlarım ya.
başa daha küçüğü gelemez herhalde. evet.
Görülmeyen birine aşık olmak demektir, yani gerçek aşktır.
Kaderin kahpe bir oyunudur. Evet.
Ortaokulda başıma gelen olay, kız benden 13 cm kısaydı ama yüzü melek gibiydi. * * *
yok artık afrika'da böyle kıtlık yok. evet.
(bkz: bel fıtığı)
1.60 boyundaki erkekle 1.75 boyundaki kızın aşkı dramdır asıl. hey yavrum hey..
çokça başıma gelmiştir. çok güzeldir. görsel
1.60 diye sevemez misin? Sırf boyu için sevilemez mi? 1.63'üm. Çok isyan ediyorum. Sevilir.
Burnu yere bir buçuk adama aşık olmaktan iyidir dedirtir.
Türkiye standartları için düşünürsek, hatta Shakira'nın 157, Lady Gaga'nın 155, Ariana Grande'in 153 boyunda olduğunu düşünürsek gayet normal boydur.
Uzun kızlardan hoşlanmaktır. 1.50 iyidir seramik gibidir.
erkeklerin hoşlandığı kadınların ortalama boyunun 153 olduğu günümüzde bence uzun bile. *