bugün

entry'ler (35)

yaşam koçluğu hakkında

Kardeşim o kadar aciz hale mi geldik? Millet mahalledeki dayıya bedavaya danışırken bir şeyleri, modernleşmek adına para verip akıl alıyor. Yaşam koçları acaba kendi sorunlarını aynı profesyonellikle çözüyor mu sorunlarını merak ediyorum.

entel ve terörist

"Cihangir bir harika, ışıklı ve canlı. Ülkenin başına ne gelirse gelsin benim keyfim bozulmasın da. O değilde askerin dağdaki operasyonu katliam değil mi? Onlar da can değil mi? insan haklarını suistimal ediliyor." kafasındaki insanlar en yakın sürede ne zaman ölür de kurtuluruz acaba.

idam gelse ilk asılacak olanlar

Kafamda çok kişi var tabi ama ilk başta apo piçi gelir herhalde gerisini de siz yazın.

kaftancıoğluna hapis

Haydi savun şimdi Avrupa’da öldürülen üç dişi teröristi. Haydi savun halkların kardeşliği adı altında terör lanetini. Ülkemiz için hayırlı olsun umarım daha niceleri kodesi boylayacaklar.

kaftancıoğluna 17 yıl hapis istemi

Davası varmış kendisinin 17 yıl isteniyor. Bakalım bu sefer üç teröristi nasıl savunacak. Günün en güzel haberini almış bulundum umarım dava en kısa zamanda onun aleyhine sonuçlanır.

zekice söylenen yalanlar

Yakın zamanda duydum bir tanesini söylüyorum: zam değil finansal düzenleme.

anneyi sevmemek

Başlığı açan annesiyle kavga etmiş. Git annenin elini öp barış kızım/oğlum.

beyaz kürt

Çamaşır suyuna bandırılmış kürttür.

şehitliğe gitmeyip pkk lının mezarına gitmek

Şimdi nereden baksak haklısınız zamanında hükümetten de muhalefetten de çok giden oldu pkk pisliklerinin çukura atılma törenlerine. imamoğlu farklı toplara giriyor diğer tarafa koz veriyor.Diğer taraf da halbuki açılım muhabbetine kucaklaşmadı mı onlarla konvoyları davulla zurnayla uğurlamadı mı.Ülkede şu gerçek herkes siyaset uğruna bu vatanın evlatlarını harcadı sonumuz hayrolsun.

imamoğlunun hdplilere tablo hediyesi

Ekrem imamoğlu hdplilere Atatürk tablosu hediye etmiş. Kardeşim bilmiyor musun o şerefsizler onu duvarına asmayacak. Ama Atam öyle bir adam mı o şu an yaşasaydı onları asardı mesela. *

türk ordusu haindir

El bab hava geçişinde sınıra doğru yürüyen ÖSO ve el nusra taraftarlarının sloganıdır. Yazın bir kenara ne olur ne olmaz.

türkiye suriye sınırındaki karışıklık

Duvarları zorluyorlarmış, polis havaya ateş açsa bile dinlemiyorlar sayıları 150 bini de bulmuş.içlerinde eminim esad rejiminden pislikler de var. Bu arada keşke başlığı Suriye -Suriye sınırında karışıklık diye açsaydım.

kitap okuyanların mal olması

o kadar mal değiller canım en azından bu başlığı açan kişi gibi saçma bir genelleme yapmazlar mesela.

ilk buluşmada x kadar y yiyen veya içen kız erkek

Kaç saattir böyle başlıklardan bıktım açmayın artık şu başlıkları biraz özgün olun.

türkiye nin öfke haritası

Çok güzel bir haritadır gerçekten.Hayatımdaki en sağlam dayağı doğululardan kafamın en güzel olduğu ve mutlu olduğum zamanı da trakyalılarla yaşadım.

kürdistan kurulsa bile sömürge olacağı gerçeği

Kardeşim ben bu adamların bilime tekniğe değer vereceğini düşünmüyorum en iyi durumda onun bunun sömürgesi olur katledilirler kendi ayaklarına kurşun sıkıyor salaklar.

necip fazıl kısakürek

Yaşıyor olsaydı son seçimlerden sonra ülkenin %60’ı aptaldır diyecek şair.

ürettiğin polimeri söyle gelişmişliğini söyleyeyim

Günümüzün en hızlı gelişen bilim dallarından birisi olan malzeme bilimin alt dallarında birisi de polimer kimyası ve sentezidir. Gerçekten üretilen polimer ile gelişmişlik arasındaki bu güzel ilişki daha çok tartışılmalı.Üretilen malzemeler özellikle sağlık alanında fonksiyon kazanınca ülke için güzel bir kaynak haline gelebiliyor. iş eskiden metali bükmekti şimdi ise temeli karbon olan kompleks moleküllerin yeni fonksiyonlar kazanmasıyla önemli sorunlara çözüm bulmak. Gerçekten ilgi çekici.

f35 ya da su57

Bugün Uluslararası uzay ve havacılık fuarında Erdoğan SU-57’i incelemiş. F35 ‘e alternatif olabilecek bir opsiyonun olması hoşuma gitti açıkçası. Putin SU 57 için ortak hareket edilebileceğini söylüyor. Suriye sorunu bu durumu etkileyebilir Esad rejim askerleri gözlem noktalarımıza çok yaklaşıyorlar. iki arada bir derede kalacağımıza yatırımı betona gömeceğimize modern bilimlere yatırabilseydik bu durumda olmayacaktık. Sabır dileyin dostlarım.

türküm diyebilmek

Nereden geliyorsa geliyor beni ilgilendirmez.Türkiye Cumhuriyeti sana kimlik vatandaşlık vermiş mi vermiş sen bu devletin etinden sütünden yararlanıyor musun evet ama gelelim ki adama milletini sor ben bulgaristan muhaciriyim yunanistan muhaciriyim gürcüyüm rumum(ama müslüman) kardeşim Türküm demek bu kadar koyuyor mu size. Babası Türk ordusunda olup kendisine yunan(aslında muhacir) diyen gördü bu gözler. Sabır dileyin dostlarım.