bugün

entry'ler (140)

ilk adımı karşıdan beklemeyen kız

Karşısındakinin insanlığından emin olmuş kızdır. O yüzden hakkımda ne düşünür acaba demeden gidip konuşmuş olabilir. Ama bana kalsa bu pek doğru değil tabi.

yazarların bir ilişkiden beklentileri

ego tatmininden,tripten ve daha nice saçmalıklardan uzak bir ilişki. tabi en başta karşılıklı saygı ve kırmızı çizgilerin belli olması gerekir.

erkeği hiç çekilmez olan burç

ikizler. Yüzde yüz yani. Böyle bir kafa böyle bir değişik ruh hali yok. Resmen tek bedende iki kişiler. Birde aslan oda ben her şeyi bilirim havalarında baskın olmak istiyen bir kişiliğe sahip. Durduk yere kavga, küçümseme. Bir değişik haller.

kadını hiç çekilmez olan burç

Koç. Kendi arkadaşlarımdan biliyorum. Uzak durun.

sözlük yazarlarının itirafları

Güneşin doğmasını bekliyorum çaresizce. Karanlıktan korkuyorum bazı geceler. işte o gecelerden biri daha!

inançsız insanların inanmama nedeni

insanların küçük beyinleri ile tanrıyı sınırlandırması ve insani duygular yüklemeleri, bir gaddar gibi göstermeleri. Bir sürü din oluşturup köşeyi dönmeleri. Kuran kurslarına gittiğimden, din dersleri görmeye başladığımdan beri inandığım tek bir şey var oda sadece tanrı. Ona inanmam için bana cenneti vaat etmesine gerek yok. Sırf sevap kazanmak için iyilik yapmamada gerek yok içimden geldiği için yapıyorum. Beni yaptığımla insanlığımla yargılayabilir ancak. Benden binlerce yıl önce gönderilmiş kitaplara inanmadığım için tutupta ateşlerde yakmaz. Ego kin öfke ve nefret insanlara mahsustur.

merkel in erdoğan a sırılsıklam aşık olması

resimleri ile güldüren tespit. hehehe yapmayın etmeyin gerçek sanacaklar şimdi.

uludağ sözlük ü simgeleyecek hayvan önerileri

(bkz: eşek) eşekten bol ne var burada. sol tarafın halinden belli değil mi?

canlı canlı görmek istenen ünlüler

Hiç böyle bir isteğim olmadı olmayacak. Ne gerek var ki zaten televizyonda görüyoruz yeter.

sen gittin ya

Sen gittin ya seni benden alabildin mi sandın,gönlümde hala yeri baş köşede her hatiranın...diye devam eden ajda pekkan şarkısını hatırlatan söz. Bu arada dinleyin mutlaka. Sözleri çok anlamlı.

gelmiş geçmiş en şerefli tc başbakanı

Bülent ecevit. (bkz: karaoğlan)

dünyanın en güzel yolu

Evimin yolu.

sözlük yazarlarının şu an aklından geçenler

Bazı insanlar neden bu kadar boş ve bakımsız?

redbull u kuşa içirmek

Şimdi gidip zeki bir arkadaş içirir dediğim tehlikeli başlık. Olmaz demeyin neler olmadı ki bu da olur.

tanrı ya sorulacak tek soru

Sadece sana inandığım halde beni yinede cehenneminde yakacakmişsin öyle mi? bu kadar cani misin? Neden sadece iyi olup olmama bakmıyorsun? Kim ne derse desin. inandığım tek bir şey var 'sadece senin varlığın'. Sen insanların küçük beyinleri ile basit anlamlar yüklediği o varlık olamazsın. Sen güzelsin özelsin. Sevgi ile dolu koruyucusun biliyorum. Sen dünyamıza müdahale etmiyorsun bunu anladım. Eğer öyle olsa idi kimsenin acı yaşamasına izin veremez kıyamazdın ki. Ne yapıyorsak biz kendi kendimize yapıyoruz. Ben inanıyorum ki sen iliklerime kadar işleyen o sevgisin. Sen bütün güzel duyguların karışımından bile güzel olmalısın. Sen bana işkence edebilecek bir varlık olamazsın çünkü nefret kin ve öfke kötüdür bunlar insanlara mahsustur. Beni yakmak için bir cehennem yapabileceğini düşünmüyorum. Bütün bu güzellikleri yaratan sen içime sevgiyi koyan sen bunu yapamazsın. inandığım tek şey sensin küçüklüğümden beri. Ve ölene dek bu böyle olacak. Seni seviyorum.

sanki döver gibi şarkı söyleyen ünlüler

(bkz: sıla) zaten bunu son klibinde de kanıtladı.

(bkz: vaziyetler)

erdoğan dan kılıçdaroğluna tarihi ayar

boyunu 1.90 sanan yazanları bize gösteren başlık. 1.90 dedi vay anasını ya 1.83 olmasın o? türk halkının önderi derken? ancak kendini tutanların önderidir. zira bizim liderimiz başkadır onuda bütün dünya tanır ve saygı besler. sizin lideriniz gibi programlara alay konusu olmaz.

eksi: vu hu akın akın geliyor eksiler. elinizi korkak alıştırmayın atın. sizlerden bu beklenir zaten. şaşırtmıyorsunuz beni.

erdoğan dan kılıçdaroğluna tarihi ayar

bunu ayar gibi gören koyunları bize göstermiştir. hangi diktatör ben diktatörüm der saf mısınız?

edit: eksi saniyesinde geldi biri alınmış sanırım.

edit 2 : birilerinin zoruna gidiyor sanırım. verin eksiyi çekinmeyin. bu bana keyiften başka bir şey vermiyor.

telefonu günde birkaç kez şarj etmek

android telefonlarda sıkça rastlanan ve gerekli olan bir durumdur. hem telefonda konuşuyor hem mesajlaşıyor hemde nette geziyorsanız mecburen bir kaç kez takmak gerekiyor.

servis şoförünün lise öğrencisine tecavüz etmesi

bir kez daha bize insanların giderek iğrençleştiğini göstermektedir. idam geri gelsin diyen arkadaşım gözünü seveyim bu ülkede adalet mi var? idam bir gelse ne olur biliyor musun sen? isteyen istediğini asar kellen koltuğunda gezersin. o yüzden idam değil ama böyle kişiler için hücreler yapılmalı ve ömür boyu asla salınmamalı. ölüm en kolay kurtuluş yoludur. yaptığının cezasını çekmeli.