bugün

arslan burcudur. ıyk kılıbıklar sizi.
Bir arslan burcu olarak arslan diyorum bazen ben bile kendimi çekemiyorum amk millet nasıl çeksin.
yay dır. çok yayarlar, kendimden biliyom.
yay ları doğada kendi haline bırakacaksın.
evlenmeleri yasak olacak. sabit kalamama durumları sıkıntı yaratır.
terazidir kesinlikle.
edit: boğayı unutmamak lazım. herkes boğanın evcimen ve sadık olduğunu söylese de çok tripli bir burçtur.
Yengeçtir. Uzak durunuz.
Yaydır, ender bulunan bir burç. Kolay kolay sevmezler, süründürmeye bayılırlar. Cinselliğe düşkün bir burçtur ve aşırı zekidirler. Kesinlikle ve kesinlikle zora gelemezler. Uzak durun.
Balik
Kiz olan benim trip atan o.boyle erkek mi olur.bu tsort beni sisman mi gostermis triplerine girebilme potansiyeline sahip hatta.
tartışmasız aslan kendimden biliyorum hiç çekilmem.
Boğa net.
Balık burcu erkeğidir. Tamam duygusal olmak güzel, hoş. ol, nazın geçsin ama bu kadar abartmak niye?
koç burcudur . herkesten daha iyi , başarılı ,bilgili olduğunu sanırlar. öğrenmeye açık değillerdir. bir noktaya kadar lider ruhlu olmaları güzel fakat kendileri bokunu çıkarıyor .
balık.
kendimden biliyorum.
Aslan net.
terazidir, kendimden biliyorum diyerek klişe bir şey söylemek istedim. sürekli yalnızlıkla uğraşmamın başka açıklaması da yok sanırım.
balık burcu.
Aslan burcu, git bey efendinin egosunu tatmin etmesine malZeme ol, yok kralmış, yok lidermiş, yok güneşmiş. Bir nanesi de yok eziğin, kuru ego patlaması.
Yengec amk. Midem bulaniyo bunlardan.
Akrep,Basak vn aslan zordur.
Koc fena degildir idare eder.
Başaktır ben olduğumdan bilirim aman dikkat.
Başak ve aslan.
Balık.
bende balığım ondan
bi ikizler olarak çekildiğimi sanmıyorum/sanmıyordum.
koc ve aslan. ikisininde götleri kalkik.
Akrep, balık, koç, oğlaklarda bazen çok çekilmez olurlar. Her şeyi ben bilirim edaları falan al çantayı kafasına geçir cinsinden.
akrep olduğunu düşünüyorum "eyvallah" demelerinden belli.