bugün

entry'ler (26)

beşiktaş ın türkiye kupası nı iade etmesi

beşiktaşlı yöneticilerin fırsattan istifade sözde asalet gösterisidir. öncelikle şunu bilin yönetici takımı; suçluluğu ispat edilene kadar herkes suçsuzdur bu bağlamda siz suçlu görülürseniz kupanızı zaten elinizden alırlar yok suçsuz bulunursanız kupanız zaten sizde kalır. deseniz ki avrupa kupalarına katılmıyoruz süper kupa finaline de çıkmayacağız o zaman belki bi anlam ifade edebilir bu sözde asil davranış artistliğiniz.

(bkz: çok komik hareketler bunlar)

burçin bildik

vakti zamanında oynadığı reklamdaki rolünden, tavırlarından rahatsız olan ve bu rahatsızlıklarını sosyal paylaşım sitelerinde overdoze boyutunda dile getiren, hakaret eden,o insana küfürler eden, hakaret etmek ve eleştirmek niyetiyle reklamını yaptığı olusumu telefon yağmuruna tutmaktan bahseden insanlar, bahsi geçen şahsın eşini kaybetmesi üzerine ne kadar üzgün olduklarını, acısını paylaştıklarını falan söylüyorlar ama ben anlamıyorum çok mu duygusalız yoksa iki yüzlü müyüz. duygularımızı bu kadar uçta yaşamayalım ey insanoğlu..

başı sağolsun. allah rahmet eylesin..

prezervatif saklamak için ilginç yerler

oyun, müzik veyahut film dvdlerinin dış kapak resmiyle iç plastik arasında kalan bölümü * hertürlü saklama işi için çok idealdir.* *

rıdvan dilmen

müthiş öngörüleri olan insandır. bu öngörüler öyledir ki yavaşca taça gitmek üzere süzülen topun taca gideceğini aynı şekilde kornere gitmek üzere yola çıkan topa "korner olur" diyerek gelecekten bizleri haberdar etmeye çalışan tarzdadır. bugün oynanan el classico da son sürat ceza sahasına giren david villa için topu çekecek demesi artık bu konudaki yeteneğinin top noktasıdır zannımca; yahu bunu söylemesen ne olacak sen söylemesen biz anlamayacakmıyız *. bir de bu bilmişlikler sonrası ses tonlaması * * duyulasıdır. tamam hocam seviyoruz seni fakat şu olur bu olur işlerini abartmasan daha bi seveceğiz kendi adıma.

pırlantaya vermeyecek kadın yoktur

vakti zamanında görüp tek karede verdiği mesaj hasebiyle bilgisayarımda yer etmeyi haketmiş bir resim geldi gözümün önüne başlığı okumamla birlikte ve bu saatte * üşenmeyip hard diskimin ücra köşelerinden birinde bulup, çekip çıkartıp upload ettim.

başlıkla anlatılmak istenen bu olsa gerek. http://www.resimupload.com/ds264167059_kdns.html

behzat ç

tam düşündüğüm, olmasını istediğim tarzda dizidir kendisi. yıllardır onca kabadayılı, onca vurdulu kırdılı, onca günceli yansıtan, onca günlük hayat üzerine kurulu dizi izlememe rağmen hemen hemen bütün karakterler salon insanı çizgisinde; hiç birinin ağzıda sürekli olarak ne argo vardır ne de küfür. peki gerçekler argoyla küfürle mi yansıtılır, büyük ölçüde evet efendim..

günlük yaşamda agzından küfrü eksik etmeyen, tacizlerin hakaretlerin aldatmaların kralını yapan vatandaş tv karşısına geçtiğnde herzaman iyinin yanında kötünün karşısında, kendi yapmıyormuş gibi küfredene ahlaksız aldatana namussuz tacizciye şerefsiz vb. bilumum giydirmede bulunurken gerçekçiliğin dibine vurmuş behzat ç. yi izlemez, izlemeyin bakalım.
* *

not: bu sitem, dizinin rating oranları farkedilip buna içerlenmesi sonucu edilmiştir.

hazır gerçekçilik, argo ve küfürden konu açmışken -diziyle alakasız olarak- olmasını istediğim mi desem aslında istemiyorum ama olsa nasıl olur acaba diye merak ediyorm mu desem bilemediğim bir konu var. futbol spikerliğinde küfür mevzusu. yahu kıytırıktan bi futbol oyunu oynarken bizler kıyasıya küfür ediyoruz maç anlatan spikerde maç anlatımı sırasında küfür etse nasıl olur acaba.* bu kadar gerçeklik fazla mı acaba. fakat kendilerini nasıl tuttuklarını cok merak ediyorum.
--
dizi hakkında son sözlerim star yönetimine. yöneticiler, sizden ricam diziyi yaptığınız masraf hatrına diziyi oturup 1 bölüm izlemeniz. izleyin ki güzelim dizi hak ettiği gibi muamele görsün....

türbanlı reis

muhtemelen reis değil reise dir.

sözlük yazarlarının aldıkları ilk kaset

emrahın 93 senesindeki "haydi şimdi gel" isimli kasedi. böyle beyaz bir kasetti yamulmuyorsam ve üzerinden 93 yazıyordu * yeşil bi renkle. kasedi ben almamıştım fakat ben almışım gibi buraya yazdığımdan da anlaşılacağı üzere pek bi sahiplenmiştim. benim aldığım ilk kasede gelecek olursak * neden böyle birşey yaptım bilmiyorum fakat doğuşun 2000 senesindeki * kasediydi, hani içinde gamsız falan olan.

givanildo vieira de souza

kalın fiziğine ve kocaman götüne rağmen inanılmaz sprinter bir oyuncu olduğunu bu akşamki beşiktaş maçında bir kez daha göstermiş futbolcudur. * portonun taraftarlarca en çok sevilen futbolcusudur ayrıca. tebrik ediyoruz kendisini beşiktaş karşısında yaptığı hat-trick için.

ölmeden önce çözülmesi gereken 100 test

din bilgisi din kültürü vb. dinle alakalı bulabildiğin her test. yanlışın en çok çıktığı konular acilen tekrar edilmelidir zira vakit cok fazla yoktur.

pro evolution soccer 2011

çok beğendiklerini söyleyenleri gördükçe yanlış bir oyun oynadığımı sanmama neden olan oyundur. ps1 imle japonca versiyonlarından bu yana oynarım pesi.* keza aynı senelerde fifa serisi de we kadar tutulurdu hatta daha cok diyebiliri. iki oyunuda severek oynarken fifa 2003 e dogru kendini baya bir bozdu. fifanın bu saçmalamalarıyla we rakipsiz oldu haliyle. derken derken fazla uzatmadan günümüze geldiğimizde bir kaç yıldır yükselişini sürdüren fifa geç eline geçirdiği tahtı kolay bırakmayacak gibi gorunuyur pese. ki pes de tahtı almaya niyeti olmadığını pes2011 le bir kez daha kanıtlamıs oldu. diyeceğim o ki olmamıs konami. ne kadar seni sevsekte ne kadar derin bir yerin olsa da kalbimizde olmamış. bu sene hiç görüşemeyeceğiz. umarım 2012 yi beklediğimze değer sağlıcakla kal.

sevgilinin doğum gününün yakın olması

doğum gününe yakın zamanda ayrılıp, doğum günü bitimi akabinde yeniden barışma turlarının atılmasını gerektiren durumdur. çok pis telaş yaratır ne alacaksın ne yapacaksın beğenecek mi beğenmeyecek mi en iyisi ayrılmaktır. * *

ağlatan erkek vs güldüren erkek

ağlatan kazanır. kızların büyük bir coğunlugunun sözde hoşlandığı erkek tipidir güldüren erkek fakat iş aşık olmaya, sevmeye gelince kim ağlatırsa ona daha büyük bi aşk beslenir. belkide beslenen aşk neticesinde ağlanır.ve yine belkide bu durum kız milletinin derinliklerinde saklı mazoşizmin vucut bulmasıdır. * *

utanmadan oral seks yapan karı koca

gayet saglıklı, normal bir ilişkileri olan karı kocadır. bunu ayıplayan birey için ayrıca bi adım ötesi

(bkz: utanmadan seks yapan karı koca)

bir kıza orospu demek

bırak herhangi bir kıza orospu demeyi, orospuya bile söylenmemesi gereken şeydir. hakarettir, acıtır, incitir.

parayla oyun satın almak

paramız yok diyerekten henüz gerçekeleştiremediğimiz eylem. gerçi paramız olduğunda da gerçekleşme olasılığının yüksekliğinden şüphe duyuyroum ya neyse.* *

sürekli dua ettiği halde hala fakir olan insan

sürekli dua edene paramı veriyorlarmış? sorusunu akıllara getiren durum.

nba 2k11

an itibariyle malum sitelere düşmüş oyundur ilgilenenlere duyrulur.

küçük sırlar

1 saat kadar önce lavante - real madrid maçı devre arasında kanal değiştirdiğim sırada denk geldiğim ve bu denklik esnasında karşımda sinem kobalı gordugum * , çok kötü bi oyunculuk sergilediğine kanaat getirdiğim dizi.
sinemcim önceki dizilerin sihirli büyülü dizilerdi dolayısıyla izleyici kitlesinin büyük bir kısmı cocuklardan oluşuyordu. küçük sırlar izleyici kitlesi olarak nispeten daha büyüklere hitap ediyor ve sinemin oyunculuk kumaşı bu dizide kendisine biçilen role bir kaç beden küçük geliyor.

not : kendisine karşı negatif bi hissyatım yoktur poizitfte yok tamamen nötr duygularla girdim entrymi o bi kaç dakikalık an sinemi gormem sonucunda gelişti yazımın gidişatı. * * * * * saygılar..

lisede öğretmene kafa tutan serseri özentisi

lise sonrası kahve köşelerinden çıkamayacak insan tipidir zira bi bok olmaz kendisinden.* *