bugün

entry'ler (15)

öss de ilk 10 bine girip konya da okumak

selçuk tıp tercih etmiş şahsın vaziyetidir, enteresan bir vakadır.

geçmiş olsundur.

plab

ingilterede geçerli olan tıpta yeterlilik sınavı.

hakkında bilgi verebilecek yazarlar bana ulaşabilirse sevinirim.

matematiğin en zevkli konuları

logaritma, trigonometri ve türev.

matematiği genel olarak çok severdim. keşke şu anda uğraştığım derslerin matematikle az çok alakası olsaydı.

hey gidi günler hey.

nilüfer

"sahici ruh, cihanda sulh
gözümde yok başka hayal"

bir ceylan ertem şarkısı.

geometri çözen sözel öğrencisi

helal olsun dedirten öğrencidir. lise yıllarımda başarılı bir sayısalcı olmama rağmen geometriyle uğraşacak gücü kendimde bulamadım. yeniden, helal olsun. işte azim.

yine de amin

ceylan ertemin mükemmel ötesi albümü. bütün şarkılar harika. dinlemediyseniz bir an önce dinlemeniz tavsiye edilir.

ahmet aslan

özgün tarzıyla öne çıkan sanatçı. parçalarını dinlerken düşünme yetinizi kaybedebilirsiniz.

en sevilen teoman şarkısı

şaşırtıcı gelebilir ama gündüz düşleri.

şarkının ahengini çok seviyorum ve dinlerken başka bir şey düşünmüyorum.

yaşlılık

telomerlerin giderek kısalmasıyla oluşan durum.

sevildiğini anladığın ilk gün

mutlu olunan gündür. sevilmek her insanı mutlu eder kuşkusuz.

fakat sevme eylemini gerçekleştiren kişiye göre sonraki günlerde ruh haliniz değişebilir.

tostçu erol

gece vakti tost videoları izleyerek kendi kendinize işkence çektirmenize olanak veren zat.

seviyorum seni ile seni seviyorum arasındaki fark

aralarında içtenlik farkı varmış gibi gelir sebepsiz yere. oysaki kullanılan kelimeler aynı.

yılbaşı gecesi sözlükte takılan 700 yazar

yılbaşının, yılın herhangi bir gününden farkı olmaması nedeniyle garipsenmemesi gereken yazarlardır.

sigara içme isteği

şahsi düşünceme göre bağımlılıkla ilgisi bulunmayan, hüzün veya stresle ortaya çıkabilen durumdur.

2016

daha kötüsü olamaz dediğim her olaydan sonra büyük konuşmamam gerektiğini acımasızca yüzüme çarpan yıl. bit artık.