bugün

entry'ler (15)

seksi erkek isimleri

arda tabiiki de kendi ismimdir .

adriana lima

Megan Fox un ağda reklamında bacağına jilet kullanmasından sonra Adriana Limayı tek geçerim .

1 aralık 2014 kdç karabükspor beşiktaş maçı

Karabük kalecisinin içinden dembabanınkisi harbiden büyükmüş sağlam koydu dediği maçtır.

bir erkeğe yakışmayan davranışlar

lisede en arkaya geçip kızın arkasında masayı devirmesidir .

kadınlar için çok eşliliği savunan kadın

bir erkeğin aynı anda başkalarıyla birlikte olmasını göze almıştır çok genişlemiştir.

annesi babası müslüman diye müslüman olan evlat

''Hangimiz dinimizi seçme imkanına sahip ?'' sorusuna cevap arayan başlıktır.

atatürk dönse söyleyeceği ilk şey

Yazık, çok yazık hiç böyle olacağını tahmin etmemiştim, sanırım ben de yanılıyorum .

emrah serbes

Deli duman kitabının yazarı , okuduğumda baya etkilenmiştim.

allah vardır diyenlerin hiçbir kanıt gösterememesi

Allah yoktur diyenlerin hiçbir kanıt gösterememesi ile aynı şeydir ; soyuttur .

show tv

Bu tarz benim gibi salak saçma programların oynatıldığı televizyon kanalı .

ateist kız

Avrupa' da din meselesi Rönesans ve aydınlanma çağı ile beraber ortalama 300 yıl önce çözülmesine rağmen az gelişmiş ülkelerde bu skolastik düşünce hala dünyada kendini kabul ettirmektedir . Unutmayalım ki din ile ilgili düşünceler küreselleşmeyle beraber git gide kendini rasyonelliğe bırakmıştır ve din sorgulanmaya başlanmıştır. Bu yüzden ister Ateist olsun ister Musevi ister Hristiyan ister ise Müslüman insanların inançlarına saygı göstermemiz lazım; lakin göstermezsek dünyada bu faşist düzen hala kendini devam ettirecektir .

hangi hayvana dönüşmek isterdiniz

Arı olmak isterdim. Dünyada arılar yok olursa hayat biter. Bu da arıların ne kadar değerli olduklarını gösteriyor kanımca .

çöpe atılacak en son şey

Kapitalistler için para, sosyalistler için eşitlik, muhafazakarlar için ise kültür , gelenek ve görenektir.

kizseniyerler

sezen aksu'nun meşhur şarkısıdır. Genellikle dinlediğiniz anda 9/8 lik roman havası figürleri görmek olasıdır .

yaşamanın vermiş olduğu derin ızdırap

genellikle bir arkadaşının ölümüne sebep olan veya yakınını kaybeden bir kişinin yaşadığı içsel duygudur.