entry'ler (50)

jetfilmizle

çok dizi sitesi'ne girip bakmışlığım var ama dizimag ı tek geçiyorum yani

bir anda mesajlaşmayı kesen erkek

heh iki dakika mesaj atmadı ya kesin 4-5 tane kızı eve atmış sırayla oral seks yapıyorlardır birbirlerine.

la ilahe illallah

bütün nefesini verip söyleyince sevap point ikiye katlanıyor diyorlar ama bilemedim.

tuvalet taşı ile allah ın ibretlik muhabbeti

sakal kesmek günahmış. demekki sakal çıkana kadar günah işliyor. köseler boşuna namaz kılmasın ozaman sevap point günah pointi geçmez.

kendi poposuna şaplak atan kız

ilgisini istediği yere istediği şekilde çeken kızdır. Lütfen kalabalık yerlerde denemeyiniz diye tabela astırmanın sakıncası yoktur. Gece eve geç gidebilir. Giderken yolunu kaybedebilir. Genellikle mervelerde kalır.

yalnızlık edebiyatı

En drüst ve insanın duygularını en samimi şekilde yansıtan edebiyattır. Aşktan sonra gelendir yalnızlık. yada dosttan sonra gelendir.

yay burcu kadını

Benim burcumdur. Erkeği sevdiceğine sadıktırda kadını çok özgürlüğüne düşkündür. Sen aldattın mı? dersin. O çoktan sıkıldığı için ayrılmıştır bile.

kıllı erkekler merhametli olur

lazer epilasyonu ile merhamet alınır....

allah 1 dota 2 half life 3

Para 1 Call of duty 2 memeli kız 3 diyorum ben.

en çok aldatan burçlar listesi

yay burcuyum bikere aldatmadım. sevgilim başak burcu kadınıdır. ortalığın anasını sikti ama.

hoşlanılan bim poşetleriyle iken kızla karşılaşmak

başlıktaki inceyi alamayan yazarlara selam.

babaya çaktırmadan yapılabilecek işkenceler

kredi kartını alın saklayın, Evde kedi varsa donlarını eşofmanlarını çatalla parçalayın. traş bıçağnın ucuna kolonya dökün. sokaktan karınca toplayın gece uyurken yüzüne dökün sesi bekleyin. sucukları tuvaletin deliğine sokup çıkarın sonra tost yapıp verin, kolanın içine çükünüzü sokun. vsvs.

bloody mary

Mahallemizin bakkal abisiyle kurduğumuz diyoloğun konusudur.

+ bılodi meriyi biliyon mu hasan emmi
- bılodi ney? o ney hacım yeavv
+ gece aynanın karşına geçip söyleyince kan içinde bir kadın geliyormuş emmi.
- akşam bizin garı uyuyunca deneyem bakem caizmiymiş gari hacıım? ehe.

eşiniz ateist olursa ne yaparsınız

imam nikahı kıyar gibi yapardım gülerdik amk.

kimse gormez diye yirtik corap giymek

Arkadaşının evine davet edesi hatta ısrar ettiği hadisedir.

- '' Gel kanka oturak az''
+ '' Ya yeter lan bu çorabı giyince size bi haller oluyo al parmak al amk''

camiide hungry shark oynamak

secdeye yatacak gibi yapıp amuda kalkan pezevenktir.

arabesk rap

Arabesk rap'e nolmuş kardeş hayırdır niye laf atıyonuz herkesin bir tarzı şekli var yani sen şi... şaka lan şaka bok gibi

tayyipin sıkça kullandığı kelimeler tam liste

Biz daha iyi biliriz. El kol hareketi var bide ama onu gösteremiyorum mazallah alırlar felan.

bir kıza hayatını adayan erkek

Aslında başka gezegenden dünyaya cehennemi yaşamak için gönderilen erkektir. (bkz: ben).

kokoreç yiyip ben insanım diye dolaşmak

Böcek yiyip maymun yiyip insan diye dolaşmaktansa kokoreç yemeyi tercih ederim.