bugün

entry'ler (93)

muhammed e hz demek zorunda mıyız

Müslümansak eğer demek zorundayız.hem Müslüman kişi hazret kelimesinden rahatsızlık duymaz.Eğer müslüman değilsen küfür hakaret küçümseme olmadığı ve saygı çerçevesinde olduğu sürece sana kalmış.

4 buçuk g ye geçmeyen insan

iphone 3gs kullanamıyorum malüm hayat pahalı.

kemal kılıçdaroğlu

Ensar vakfını savunan kişiler kadar suçlu değildir diye düşünüyorum. Hangi insan tecavüz için bir defadan bir şey olmaz diyebilirki ? Not:Kemal kılıçdaroğlunu savunmuyorum konuştuğu hoş bulmuyorum.Ensar vakfını savunanlara başka ne denilebilir bilmiyorum.

46 yok olan

ilk bölümünü şuan izliyorum. Tek cümle bu iş olmuş. Özlemişiz amirimi

atatürk yaşasaydı ilk iş chp yi kapatırdı

akp ye oy verirdi değilmi ,hatta açılımı destekler gemi almak isteyenlerede kefil olurdu kesin.

atatürk ve diktatörlük

Ülkeyi kurtaran ve çağ atlatan köylü milletin efendisidir diyen bir diktatör. Öğretmenlere verdiği önemi bahsetmiyeceğim bile

kennedy suikasti

11.22.63 dizinin konusu suikastla ilgili, bende merak ediyorum dizinin sonunda ne olacak.

behzat ç yasaklansın kampanyası

ne diyor la bu....

şaka maka erdoğan ın allah tarafından korunmasi

Amerika başkanıda bu mantıkla peygamber olma yolunda .Çok saçma olmuş başlık

tecavüzlerin artmasının tek sebebi kadınlardır

Hadi kadınları bir şekilde suçlu bulmayı kendi mantığınla yapabildin , köpeğe , tavuğa vs eşeğe kadar tecavüz eden var. Hicbir canlı bulamadı damacanayla ilişkiye girmeye çalışan insana benzeyen mahluklara hiç suç bulmayalım sizce değilmi ?

mhp mi akp mi

Yalan söylemeyen ve dürüst olan kimse ona vermeli ..

ak parti ye oy vermek cihad hükmündedir

bu hükmü veren arkadaş müslüman mı merak ediyorum.Yada islamiyeti nasıl anlamış? kul hakkını biliyor mu? müslüman yalan söylememesi gerektiğini bilmezmi yada islamiyeti senin zavallı partine düşücek kadar nasıl alçatıyorsunuz . Yaptığınız şirkdir dini kullanarak kendi menfaatinizi koruyorsunuz. Benim güzel dinimi kötü emelleriniz için lütfen alçaltmayın..

akp ye oy veren mhp li

mhp li değildir oyu satılık biri sadece...

tayt giyen türbanlı

tek kelime samimi gelmiyor, başını kapat diğer her taraf belli ,deve kuşu gibi bir şey oluyor .. .

80 milyon nüfus bize büyük ayak bağı oluyor

Bende bu işi anlamadım bir türlü , şimdi karar verin 3 çoçukmu yapalım , yoksa prezarvatif veya doğum kontrol hapımı bir karar verin bizde ona göre strateji geliştirelim ama değilmi ?

yazarların en iyi 10 dizi sıralaması

1-oz
2-spartacus
3-leyla ile mecnun
4-behzat ç.
5-house md
6-homeland (ilk 2 sezon )
7-kurtlar vadisi ilk 100 bölüm (tv de şunda görsem midem kalkıyor )
8-rome
9-peaky blinders
10-7 numara

çin seddini türkler yaptırdı sanan masum türk

Ali ağaoğlu yaptırmıştır o zaman .

fırat çakıroğlu

Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olur kardeşimizin inş.

türkiye de can güvenliği

Türkiye 'de en her şey pahalıdır ulaşım, benzin, elektrik, ötv den dolayı tüketim ürünleri ama bir şey ucuzdur oda insan hayatı.Madende ölen insanlar, tecavüz edilip yakılan insanlar, boşanıyorlar diye eşini öldürenler, töre cinayetleri, ihmalden ölen insanları bu liste uzar gider. Sonuç olarak Türkiye'de can güvenliği varmı? diye sormak lazım, bence yok sizce ?

rabia için ağlayıp özgecan için iyi olmuş diyenler

Tek bir cümle insan değillerdir.