bugün

entry'ler (167)

galatasaray beşiktaş düşmanlığı

o 4 yıldızı bir gün konya spor bile alabilir ama ay yıldızı bir tarafınızı yırtsanız alamazsanız. ş.liginde gol rekoru kırmış takımın taraftarı gelmiş kendini beşiktaştan üstün görüyor çarpılırsınız beyler uyandırayım.

galatasaray taraftarlarının denize atılması

küfür etmeyeceksin arkadaş edersen böyle alırlar havanı, febeyi bilmem ama beşiktaş bursa maçındaki penaltı haricinde diğerleri hep doğru ki bursa maçındaki bana göre hafif , uzatmalara gelirsek maçı izlemez burda bik bik konuşur beşiktaşa gol atan 5 dakika yerinden kalkmıyor o kadar uzatma az bile sevgili renkli..

galatasaray gençlerbirliği maçına suç duyurusu

ibrahim akın gibi bazı futbolcularda itiraf etse çok büyük ihtimal cincon 3. ligde falan oynuyordu şu an, pardon saray ziyareti kalkanı vardı onların unutmuşum !!

beşiktaşlılardan gs maçı için şike suç duyurusu

bizim yenip yenmememiz kimseyi ilgilendirmez her maçımızı kazanırsak şikeye kayıtsız kalalım o zaman ?

beşiktaşlılardan gs maçı için şike suç duyurusu

dembaba gollerinin 3/2 sini kendi becerisiyle atmıştır, penaltı derseniz elbet biri atacak dimi! ülkeye şikeyi getiren takım taraftarlarının bu kadar yüzsüz olması insanı güldürüyor doğrusu, zamanında alınan arabalar malatya faciası, ankaragücü faciası ve günümüzdede devam ediyorlar , meloya gösteril(e)meyen kartlar ve kazanılan beleş puanlar, penaltılar. gerçekten komiksiniz beyler hemde çok!

beşiktaş ın hakemlerdeki sağırlık ve körlük etkisi

şununcu büyük bununcu büyükmüş ! kime göre neye göre kardeşim noter huzurunda belirlenen bişey mi var ? biz o üçüncü yıldızı elbet alırız da siz armanıza ay yıldızı kıyamete kadar koyamayacaksınız bayan büyükler !! aslında renklilerde beşiktaşın ne kadar doğrandığının farkında ama ipneliğine ses çıkarmıyolar fakat biz saf gibi evet diegon pozisyon penaltıydı fb nin hakkı yendi falan diyoruz hata bizde beter olun bundan sonra ..

whitebalance

'' boş'' yazar.

beşiktaş ın hakemlerdeki sağırlık ve körlük etkisi

aylardır girmediğim sözlüğe zorla soktunuz beni gökhan töre kavga etmedi kavgayı ayırdı, mustafa çulcuya göre
akhisarın 3 kırmızısı var ama biz ağlağız he? bunlara hep renklilerin orospu çocuğu beyanatı denir !

beşiktaşlılar neden bu kadar ağlak

ulan orrospu çocuğu ortada yanlış varsa itiraz edecez tabiki maçı nerenle izliyosun, ben koyu beşiktaşlıyım bursa maçından sonra çıkıp haksız 3 puan aldık böyle penaltı olmaz diye bas bas bağırdım, emrenin hiç suçu yok he yarram he!

22 mart 2015 fenerbahçe beşiktaş maçı

yavşak febelileri ortaya çıkaran maç ulan kural hatası varsa vardır ne dırdır yapıyosunuz emre gibi bir oyuncunuz var gidin kendinizi asın elalem gülüyor artık size.

8 mart 2015 fenerbahçe galatasaray maçı

gs yenerse şampi falan olamaz peşinde bjk var, gs yenilirse bjk çok büyük ihtimal şampiyon diyebiliriz.

galatasaray

halkın takımı diyen mala ithafen: şl de en çok gol yiyen takımdır 64l4t4s4r4y.

beşiktaş

adam renkli ' takım ' giymez diyor, malın biri çıkmış aha giyiyo ya diyerek renkli forma koyar , sonra boş kafalısınız diyince kızarlar, o tinerci diye bok attıklarınız : siz takımınıza son dakikalarda küfür ederken, yenildiğinizde stadı 15 dk erkenden terkederken ölümüne destekleyen taraftardır. özellikle önemli maçlarda zulumpiyatta olmasına rağmen 70-80 bin dolduruyoruz , malın biride çıkmış 2 senedir avrupa yüzü gördüğü yok, 10 numarası bayburt maçı bizim için çok önemli diye açıklama yapar hala hedef şaşırtmaya çalışır . olm kabul edin ey şikebahçe ey ezik cincon devriniz bitti artık çekememezlik yapmayın, beceremiyorsanız bırakın ustanız saydırmaya devam etsin (.)

beşiktaş

kıskanan ergen taraftarların saksoya ara verip ulan ay yıldız neden bir tek bu adamlarda var diye kendilerine sorması, asıl bunu araştırmaları gereken köklü ulu çınar

beşiktaş

olayları neresiyle izleyen neresiyle yorumlayan belli olmayan,renkli ergenlere dert olmuş,stadını 'devlete yük olmadan' kendi yapan,muhteşem takım.taraftarın tek suçu bu ülke sahipsiz değildir diye bağırmaları inadına devam edeceğiz.

19 şubat 2015 liverpool fc beşiktaş maçı

penaltıdan önce faul varsa vardır,maçtan sonra tekrar izlenir bütün dünya evet varmış yada yokmuş der ama bazı gevşek renkli sersem taraftarlar çıkar ağlama falan der uyuz eder insanı,sizin gibileri sevindirmeyeceğiz istanbulda tur kartalın inşallah,sizde kupadaki manisa yada mersin maçlarınıza odaklanın çocuğum..

süper ligin en iyi 11 i

gökhan töre ve demba ba nın olmadığı 11 ler göze çok boş geliyor.

15 şubat 2015 beşiktaş ın kazandığı penaltı

beşiktaş bu ülkenin neredeyse en mağdur takımıdır rizedeki penaltı,bursa maçındaki muallak, ama renkli şeref yoksunu arkadaşlar burak yılmaz,melo, gökhan gönül alper emre gibi çirkef oyunculara sahipken nasılda bok atıyolar şaşıyorum amma yüzsüzmüşsünüz be!

19 şubat 2015 liverpool fc beşiktaş maçı

başından beri liverpoolu istiyorduk çok şükür çıktı,maçlardaki skorları bilemem ama tur beşiktaşımın.

15 şubat 2015 beşiktaş bursaspor maçı

koyu beşiktaşlıyım facedede profilimde penaltı olmadığını yazdım hatta renkdaşlarım bana kızdılar penaltı nizami diye,ulan ben şahsımca penaltı değil diyorum bir tane renklide çıkıp kırmızı kart çıkması gerek demiyor korkmayın arkadaşım bu kadar!