entry'ler (117)

otobüste kimseyle konuşmayan kız

herkesle konuşursa da arkasından edilmedik laf kalmayacak olan kızdır. konuşmaması makbuldür.

senin için ölmeyi bile göze alırım diyen sevgili

sanki çok kolay bir şeymiş gibi söylenen bir sözdür.
(bkz: sen ölmeyi bayılmak mı sandın)

13 yaşında karnesi zayıf diye intihar eden öğrenci

her anne baba çocuğunun başarılı olmasını ister fakat sadece Türkiye de midir bilmiyorum aileler çocuklarına bu konuda nefes aldırmıyor. Anne babalar merak etmeyin o çocuğun kendini geliştirmeye niyeti varsa zaten ileride o da çalışması gerektiğinin farkına kendiliğinden varacaktır. o da kendini başarılı bir kişi olarak görmek isteyecek ve buna göre kendi kararlarını verecektir. tabi ki çocuğu çok da serbest bırakmayın ama bu kadar da baskı uygulamayın.

14 şubat ta sevgiliden uzakta olmak

sevgilisi olmayanlara göre yine de iyi bir durumdur.

patlak lastiği üfürükçüye götürmek

tamir parasının iki katını üfürükçüye kaptırmanıza sebep olabilir dikkatli olunuz.

onuncu nesilleri adam yerine koyamamak

her yaştan kişilerle sohbet etmekte fayda vardır. kendinden büyük kişilerin deneyimlerinden, kendinden küçük kişilerin de fikirlerinden ilham alabilirsin.

gençliğin internette heba olması

gerçekten de bu bağımlılığın nedeni araştırılmalıdır. yapacak hiçbir şeyi olmamasına ve sıkıntıdan patlamasına rağmen hala bilgisayar başında saatler geçiren bir nesiliz. masa üstünde ha bire yenile yapan facede milletin duvarına bakmaktan başka bir şey yapmayan bir toplum olduk. dediğim gibi işin ilginç tarafı bilgisayar başında sıkıldığımız ve yapacak bir şeyimizin olmadığı halde hala saatlerimizi harcamaktır.

tayt giyen kızlara inat içlikle sokağa çıkan erkek

denize donla girengiller familyasının bir ferdi olabilir.

süleyman nazifin türkçülere verdiği inanılmaz ayar

bir de cevap verilemeyecek ayarmış. şu an buna sadece gülüyorum buna cevap vermeye tenezzül bile edilmez gülüp geçilir.

vga kamera

çeyrek mega piksel kameradır. kameralı telefonların ilk çıktığı zamanlar hava atmak için kullanılabilirdi fakat şu an mümkün değildir.

seyir halinde fren boşalması

kapıyı açıp araçtan atlamak gerekir.
(bkz: gta vice city)

küçükken istenip alınamayan şeyler

uzaktan kumandalı araba çok istemiştim ama alınmadı bir türlü. gereksiz görüldü herhalde zaten iyi ki alınmamış. iki günde paramparça olma ihtimali yüksekti.

sürekli aşkla ilgili entry giren yazar

sevgilisi olup, olmayan kişileri çileden çıkaran yazardır.

verecek kızı anlamanın yolları

bir eşyanızı alıp göğüs arasına koyarak çok istiyorsan gel de al demesidir.

türkiye de facebook un yasaklanması

belkide milyonlarca insanın bütün gün yapacak bir şey bulamamasına sebep olacak durumdur.

güçlüyle dalga geçmek

insanoğlunun kıskanma duygusunu engelleyemiyor olmasındandır.

sosyoloji iş imkanları

sosyoloji mezunlarının çalışabileceği işler.

şirinler çizgi filmine alternatif isimler

çükübikler.

ince belli bardağın bayağı seksi olması

yatakta damacana ile basılan adamın yolundan giden bir sözlük yazarının başlığı.

garı istiyom ben

ömür billah elizabet kalmaya mahkum olan kişinin feryadıdır.