bugün

entry'ler (14)

dizilab

dizimag'dan sonra gelen en iyi dizi sitesi olacağını iddia ediyorum. ayrıca en sevdiğim dizi sitesidir.

tayyip neden bu kadar çok oy alıyor

(bkz: cahillik)
işte nedeni budur. Mitingde cahil halka yalan söyleyip kendi tarafına çekiyor.

tayyip ne zaman ölecek

söylediği yalanlardan az ömrü kalmıştır zaten.

hedef 2023

elveda türkiye.

call of duty modern warfare 4

Çıksa da kadrosunu kendimce oluşturdum. Şimdi, Captain Price'nin ve Nikolai'nin ölmediğini hepimiz biliyoruz. Hatırladığıma göre Call of Duty Modern Warfare 3'ün son bölümünden bir önceki olan 'Down to Rabbit Hole' diye bir bölümümüz vardı. Dikkatinizi çekerim ki Orada sadece Sandman, Truck, Grinch ölmüştü ama Frost orada değildi. Ayrıca da Wallcroft'un olduğu 'Mind the Gap' bölümü vardı. O bölümden kalma Wallcroft ve Marcus Burns (O bölümde oynadığımız karakter) yaşıyordu. Task Force 141 geri gelir.
Takım şöyle olur;
1. Cpt. Price ( klasik olarak son bölümde oynanır )
2. Nikolai ( oynanamaz )
3. Sgt. Wallcroft (belki oynanabilir )
4. Frost ( oynanabilir )
5. Sgt. Marcus Burns ( oynanabilir )

ikinci ekip olarak 1. oyundan USMC , 2. oyundan U. S. Army Rangers , 3. oyundan Metal Team vardı. Army Rangers' tan Sgt. Foley , Cpl. Dunn ve James Ramirez ölmemişti. Takım şöyle olur;
1. Cpt. Foley ( klasik olarak oynanamaz )
2. Cpl. Dunn ( oynanamaz )
3. James Ramirez ( oynanılabilir )
4. Belki yeni karakter eklenir, böylece James Ramirez' in yüzünü görmüş oluruz. ( oynanılabilir )

Düşman olarak 3. oyundan Vladimir Makarov' un kurduğu inner Circle olabilir. Vladimir Makarov' un yerine daha da kötü bir adam gelir. 3. Dünya Savaşı uzar.

Son bölümde ise olacak olanlar.
Cpt. Price şans eseri hayatta kalır ama Frost ve Walcroft dışında herkes ölür.

7 şubat 2015 fenerbahçe trabzonspor maçı

feneri tutmuyorum ama fenerbahçe yenecek. trabzonsporlular ise 'kupaaaaaaa' diye fenerlilere saldıracak. sonra ortalık kaos ortamına dönecek. trabzonsporlular pompalı tüfeklerle fenerlileri kovalayacak. fenerbahçeliler ise havai fişeklerle karşılık verecek.
Kısaca , 3. dünya savaşı başlayacak.

para

her şeyi satın alamayacağı , bolca sahiplenenin kendisinde sinsilik , kinlik ve güçlülük gibi şeyler hissedeceği bir sıradan kağıt parçasıdır.

anne babasını döven evlat

(bkz: Yırtık kondom çocuğu)
(bkz: GDO nun Zararları)

saxon

sonuna lar eklersek 5. Yüzyılda Almanyanın kuzeyinde yaşamış cermen halklarıdır. Sonradan ingiltereye yerleşmişlerdir.

olası bir zombi istilasında türkiye

mahmut tuncer ortaya çıkıverip zombilere halay çektirerek öldürür. burası Türkiye her şey beklenir.

olası zombi istilasında akp hükümetinin tutumu

zombileri imana getirirler. sözde en iyi onlar bilir ya.

akp ye oy vermek ibadettir

Türkiye Cumhuriyeti laik devletti. ne ara teokrasi olmaya başladı anlamadım.

orkide

Oktay Ustanın reklamını yapan ayçiceği reklamı.

ben bu yazıyı şerefsiz babama yazdım

ne olursa olsun babadır. kötü birşey yaparsa ki Allah cezasını gerektiği gibi verir.