bugün

engele takıldım; aslında tüm dünyası türk kadinindan ibaret olan türk erkeği olacaktı başlık. neyse. sözlüklerde bolca görebileceğimiz erkeklerdir. okula gider okuldaki kızlar ne giymiş diye bakar sonra sözlüğüne koşup tespit sıçar: babet giyen türk kızı çok iğrenç yeaaa. tatile gider: türk kızları çok kıllııaağ ayrıca selülitleri vaar. kar yağar, bizim cinyıs tespitçimiz dışarı çıkar: ugg mı eöööh ölsün onu giyen türk kızları. sevgilisinden ayrılır: ama türk kızları çok nazlııııı. tamam aferim bütün geri zekalı erkekler artı oy verdi sana. bi' de kadının kurdu hikayesindeki kurtlar.

diyeceğim o ki sevgili tüm dünyası türk kadinindan ibaret olan türk erkeği, "türk kızları çok rererö"dür tespitçiliğinden ekmek yediğin yeter. zaten genellemelerin , anlayacağın şekilde söyleyecek olursam, "babet giyen türk kızı" kadar "iğrenç" sana tavsiyem böyle boktan tespitler yapamayacak hale gelene kadar ufkunu genişlet. öpüyorum yanaklarından. bi' tavsiye daha: yanağından öptüm ya ve hani biz daha tanışmıyoruz ya; bana kaşar deme, tamam mı asdfghdfg. geri zekalı seni.