bugün

entry'ler (68)

bir yazarın memelerinin günden olduğu sözlük

hangi memeler lan. link verin de gündem olmayı haketmiş mi bi inceleyeyim.

yazarların yılbaşı planları

3 bira aldım içiyorum, finalde ağlayararak 31 ve uyku.

koskoca kürt halkını pkk ya indirgemek

evet kürt halkını pkk ya indirgeyemeyiz
türkiye kürtleri - pkk
suriye kürtleri - ypg
ırak kürtleri - kdp
iran kürtleri - jpag

yılmaz özdil in atatürk kitapları

bu ve bunun gibi adamlara prim verip bu kitapları çocuklarına okutan en kibar tabirle aptal orospu çocuğudur. adam atatürk'ü yemiş bitirmiş suyundan da çorba yapıyor bu salaklar hala bu primcileri savunuyor. atatürk görse sikinden sallandırır bunları. islamcının yobazı yine bir nebze çekilebiliyor ama bu kendine sözde atatürkçü diyenlerinki hiç cekilmiyor. atatürk'ün ve atatürkçülüğün içini boşaltmaya devam edin aynen böyle devam.

anneye bağlı erkeklerin zor sevgili edinmeleri

anamı kemerinen döveyim de hemen sevgilim olsun.

hristiyan ilahileri vs islam ilahileri

müslüman ilahilerinden bazıları içerken dinlenebilir, hristiyan ilahilerini daha denemedim.

https://youtu.be/wdVoAME5otE

bu da önerim rakı yudumlarken dinlemeniz tavsiye olunur.

kürtleri mesopotamiali zannetmek

(bkz: mesopotamia eşşeği)

penisin sabahları şaha kalkması

sabahları bu durumdayken sikimle vites değistirme hareketi yapıyormuşum. aynı ortamda uyumak zorunda kaldığım insanlardan öğrendim bunu. başka insanlarla aynı ortamda uyumaktan kaçınırım bu yüzden.

kadını domaltıp kafasına ayakla basarak becermek

görsel
böyle bir pozisyon olmalı en azından benim kafamda böyle canlandı. ayrıca ne zevk alıyosun bundan amk kertenkelesi.

kürtlerden adam çıkmaz

kürtçülük yapanlarından adam çıkmaz bu bir gerçek. aziz sancar, gazi yaşargil buna örnek ayrıca ziya gökalp'i de ekleyebiliriz bu isimler arasına.

adil kullanım kotası kalkıyor

15 gün önce beni arayıp 10 tl ye 100 gb kota sattı bu ibneler. uykulu anıma denk geldiği için kabul ettim ben de. kotayı kaldırmadan önce müşterilerimizi nasıl sikebiliriz diye düşünmüşler ve bu yolu bulmuşlar kendilerini takdir ediyorum.

story atmak

beyinsel fonksiyonlarımı yitirdiğim sıralarda watsapp uzerinden evet hem de watsapp uzerinden (x2 vizyonsuzluk amk) sadece aşık olduğum amlı görebilecek şekilde boş beleş cemal süreya şiirleri paylaşırdım. çok pişmanım.

güvenecek kız olmaması

yav amlarına koyayım onların cinselliğe bir çare bulabilirsem bu cinsle olan iletişimimi tamamen keseceğim. bunlara haritada türkiye'nin yerini sor yarısı bulamaz. el becerisi sıfır zeka sıfır, amları sayesinde var oluyorlar sadece.

sucuklu kaşarlı yumurtalı tost

sikilir. pardon pardon yenilir.

nasıl dizi finalleri isterdiniz

elif'in aslında ölmemiş tapınakçılar tarafından kaçırılıp 10 yıldır abd'de dondurulmuş olarak muhafaza edilmiş olması. finalde polatın karşısına çıkartılıvermesi. buna mütakiben polatın anlık afallamasında istifade eden tapınakçıların polat'ı öldürmesi ardından tapınakçıların elif'e toplu tecavüz uygulamaları ve son.

ilk maaşınızda ne yaptınız

ilkiyle iphone ikincisiyle ps4 almıstım, şimdi düşünüyorum da niye kimse beni tokatlamamış evladım neden diye sormamış.

kurtlar vadisi 2003 2005

soner yalçın'ın da katkı verdiği efsane senaryosuyla başrolündeki kalasa rağmen türk televizyon tarihinin bence en efsane dizisidir.

vajinanın kokusu

yarrak gibi kokar bu meret afedersin.

şiir seven erkek

şiirine bağlı olmakla birlikte yüksek ihtimalle toptur.

neden sevgiliniz yok

iletişim kurma özürlü olmamdan mütevellit.