bugün

entry'ler (38)

eşşeğin amına su kaçırılması

(bkz: eşeğin amına su kaçırmak)

cennete giden en kestirme yol

yapım çalışması nedeniyle ulaşıma kapalıymış.

sözlük yazarlarının isimleri

sanıyorum ki bu bilgiler saçma sapan küfürlü başlık açan yazarlar için önlem olarak kullanılıyor. patlıcan bombası ve adını sayamadığım bir sürü saldırgan hakkında bilgi almayı sağlayacak. ama bu yöntemi ilk olarak yazar onaylama işleminde dikkate almak gerekmez miydi? bu bilgilerin istenmesi baştan düşünülmesi gerekmez miydi? ayrıca bu ad ve soyadların sağlaması nereden yapılacak merak ediyorum. facebook mu? nüfus müdürlüğü mü? hangisi?

ekşi sözlük

herkesin işine geldiği gibi eleştirebildiği sözlük. ismini hakediyor demekki. kimine göre ekşi, kimine göre tatlı. rica ediyorum algınız kıtsa okumayınız bu sözlüğü. gerekli insanlar olarak bulunduğunuz yerde kalın. onurunuzda sizinle olsun.

hamas i teror orgutu oldugunu kabul etmeyen yazar

ezici çoğunlukla iktidara gelen hamas'ın bağımsızlık için mücadele ettiğini bilendir. boktan bir araştırmayla bile bunu farkedebilendir. keza bu dünya medyadan ibaret değildir. bilinçli birey öğreneceği, bilgi sahibi olacağı yeri iyi bilir.

94 kisi su an ne yapiyor

(bkz: 93 kişi şuan ne yapıyor)
(bkz: 92 kişi şuan ne yapıyor)
(bkz: 91 kişi şuan ne yapıyor)
(bkz: 90 kişi şuan ne yapıyor)
(bkz: 89 kişi şuan ne yapıyor)
(bkz: x kişi şuan ne yapıyor) *

rusya nin vanayi kapatmasi

savaş çıkarma sebebidir.* biz sıcak milletiz. soğukta kalmak bizi bozar!

bafi bafi

(bkz: bafilemek)

cep telefonunu tuvalete düşürmek

lağım farelerinin radyasyondan etkilenmesine yol açabilir.

sevilen sözler

(bkz: bi siktir git)*

diğerinin girdiği entry nin aynısını giren yazar

görüldüğü yerde taciz edilmesi gereken yazardır.

tek kelime etmeden seni seviyorum demenin yolları

bir kağıda "seni seviyorum" yazıp, bu kağıdı hatuna vermektir.

street fighter 3 ile mertligin bozulmasi

turbo olayının girmesiyle ve acayip mahlukatların kapışmaya dahil olmasıyla eski tadını yitirmesidir.

ışık hızıyla eksi veren eksitör

girdiğin entryleri on saniyede bir eksi manyağı yapar. bence eksilemek alışkanlığı olmuştur. basamadan duramıyordur o lanet tuşa. arada benimde elimin kaydığı olmuştur.* parayla böyle birini tutmak ne güzel olurdu.

canım ailem

süper baba dizisinin milenyum versiyonu. son zamanlardaki saçma sapan yapımlara ders verir nitelikte iş çıkarmışlar. uğur yücel, ozan güven gibi süper oyuncular diziye ayrı renk getirmiş.

yaran msn iletileri

"dinle beni sosyete güzeli, sil o dusundeki pezevenkleri, sanmaki mekansız kalır bu masum serseri."

memleketten insan manzaralari

(bkz: memleketimden insan manzaralari)

yaran başlıklar

(bkz: cok pis sictim gotumden ozur dilerim)

facebook ta rekor kirmaya calisan gereksiz gruplar

son gelen davette artık üyeliğimi silmemi düşündüren saçma sapan facebook eziyeti.

Facebookta profilinize bakarken kim osurdu bilmek ister misiniz?*
http://www.facebook.com/group.php?gid=52899883355

derin düşünce

10 yazısından 7'si tsk üzerine olan tarafımsı sığ oluşum. etiket bulutu da siteye ayrı hava katmış. "cumhuriyetçi liberalcinin* önde gideniyiz" diyor resmen.