bugün

entry'ler (13)

en sevimli belediye başkanları

en sevimlisini bilemem ama en sevimsizinin doğan ürgüp olduğu kesin.

annenin garip huyları

aradığı zaman meşgule atman, telefonu açmaman durumunda tekrar tekrar araması gibi hele başka şehirdeyseniz kesin birileri sizi kaçırmıştır falan.

ders çalışmaya başlamak için alınan ilk karar

her sınavdan sonra alınan ilk karardır.

aşurtmanla sokakta gezen çocuklu kadın

kıl oldum abi dedirten kadındır. bir de saçlarını toplarlar ayaklarında terlik görmesem daha iyiyidi.

2 2 lik maçtan sonra kutlama yapan gs li

playoff olmasaydı şampiyondu galatasaraylıda haklı olarak kutluyor kutlamasında ne yapsın.

üşengeçlikten doğan ilginç davranışlar

bilgisayı kapatmamak için arkadaşına 'bakacak mısın?' diye sorup bilgisayarı ona verip kapatıp dolaba koymaktan kurtulma durumudur. yurtta olunca dolaba koyu kilitler vuruluyor üstüne yadırganmamalı

2 2 lik skora üzülmek

fenerbahçeye oranla galatasaray ın bu kadar güzel oynayıp ilk yarının sonlarından itibaren hakim oynadığı maçı berabere bitirmesiyle galatasaray taraftarını üzen durumdur. o son top gol olmalıydı.

17 mart 2012 fenerbahçe galatasaray maçı

galatasaray ın güzel oynamasına rağmen şanssız olduğu ve ah o son top kale direğinden dönmeyecekti dedirten maçtır.

18 mart çanakkale zaferi

Mustafa Kemal'in 'ben size savaşmayı değil, ölmeyi emrediyorum' dediği, üzrine söylenecek çok şeyin olduğu, Türk tarihinin önemli zaferlerinden biridir.

nargileyi ilk defa icen insan

içine çekmek yerine üfleyecek olandır. nargile içenin ağzından çıkardığı yuvarlağı deneyecektir muhtemelen.

hiç yurtta kalmamış üniversiteli

yurda çaktırmadan kettle sokup, çay, kahve vs. yapıp içmenin keyfini anlayamayacak olanlardır. hele kettle yakalanınca evlat acısı gibi koyar.

en çok küfür yiyen eşyalar

görmeden üzerine basıp canımızı yakan ne varsa.

alex de souza

olmasa fenerbahçe ne yapardı acaba diye düşündüğümüzdür.