bugün

entry'ler (12)

yazın bittiğini gösteren şeyler

demet akalın, serdar ortaç sessizliği oluşur.

duymak için can atılan cümleler

bana öyle bakma, seni seviyorum.
bana öyle dokunma, seni özledim.

voleybolcu şortlu kızın yolculara dayak atması

kendini namus bekçisi sanan bir kaç kendini bilmez insanın yaptığı yüz kızartıcı durum.

sevdiğin için ölür müsün sorunsalı

http://fizy.com/#s/3hcdn9 desem bile onun okuyamayacağı durum.

ben bu yazıyı sana yazdım

belki de inat uğruna başlamıştı her şey, neyse daha sonradan ilk aşkın ne kadar kutsal olduğunu sende anlamıştım, sen benim için keşfedilmemiş bir toprak gibi temiz ve narindin ve başladığı gibi bitmek zorunda kalmıştın. ne kadar istemesende istemesemde.. şimdi aradan yıllar geçmişti ama benim sana verdiğim söz hala dün gibi aklımdaydı. biliyordum sen sözünü tutuyordun alıyordum haberlerini. ama ben tutamadım sevgilim sözümü. biliyorum hayal filan da kalmamıştı artık bizim için. neyse sevgilim yıllar sonra biri girmişti hayatıma senden farklı ama hep sen gibi kokan biri. sevmiştim ilk defa seni unutturacak kadar sevmiştim. ve sen herşeyden habersiz bana ' ölüm yine sıcak karşılıyor beni sadece elveda diyeceğim şimdi ' demiştin bizim şarkımızı söylemiştin dudaklarıma. ben seni unuttum sanarken aslında unutmamışım kendimi bile bu yalana inandırmışım, ama ben seni çok özlemişim sevgilim o gözlerini, o şapşallıklarını kısaca ben seni çok özlemişim sevgilim ama hayallerimiz yandı, kül oldu ve yok oldu, sen benim hep içimde olacaksın biliyorum ama ben seni hala çok seviyorum sevgilim, hem yağmura da gerek yok ben sana sırıl sıklam aşığım sevgilim. beni özgür kılacak sona ihtiyacım var hiçbir şey eskisi gibi değil içimden bir şeyler kaybolup gidiyor.

aşık olmak

asla diye başlayan kelimelerin sonunda, o asla dediğin şeyi severek yaparsın. ama ben asla seni düşünüp yazı yazmayacağım, asla . dediğim mal bir duygu sendromudur.

saat de geç oldu

- neyse kalkalım artık biz.
+ aa olur mu öyle şey, birazda oturun.
- çocukların okulu var yarın, hafta sonu da bize gelin, olmuyor böyle hep biz geliyoruz.
+ aa seni beni olur mu aramızda gelin işte 2 çift laf ettik.
diye devam eden uzun konuşmalardır.

terk edilen kişinin yaşam akışı

alışkanlık olduğu için insanın kendini deprepsifde hissettiği zamanlardır. yapılacak en güzel şeyler şunlardır.
-slow müzikler mp3lerden, telefondan silinip hareketli müzikler yüklemek.
-illa numarayı silmenize gerek yoktur, sevmediğiniz bir arkadaşınız adı ile kaydedebilirsiniz.
-böyle içinde boşluk hissettiğin zaman en güzeli sütlü, kremalı nescafe yapıp bir güzel içmektir.
-yani sonuçta her aşk bir gün ölümü tadacaktır diye düşünülerek herşeye zamana bırakmaktı.

tuvalete cantalariyla giden kizlar

-pudra tazeleme
-ruj yenileme
-gıcır gıcır kokma
-gözü kalemleme
durumudur.

etsiz çiğ köfte

eskişehir de çiğköftem denilen bir yerin yaptığı harika yemeğimsi yiyecek.

8 sene boyunca takdir alıp lisede fos olmak

yıl sonunda babadan zırnık para alamamaktır.

hiç değişmeyen yalanlar

-kendine iyi bak
-bencede haklısın
-renkler ve zevkler tartışılmaz.(nah)
-boşver ya taktığına değmez
-o kim oluyo be ?
-ay unuttum gitti
-ne hali varsa görsün