bugün

entry'ler (20)

atatürk ü mü kurtarırsın hz muhammed i mi

kendimi kurtarırım.

100 bin liranız olsa nasıl degerlendirirsiniz

dünyayı gezerim, kesinlikle.

doğum günüm bugün benim sözlük

iyi ki doğdun güzel insan.

sarışın mı esmer mi sorunsalı

yeşil saçlı alır.

bisiklete binen erkeğin ahlakı

Eksini verdim güzel kardeşim.

en gaz metal şarkılar

I see stars hepsi.

yaşanılası iki mükemmel şehir

Bugün bu soruyu coğrafya hocama sordum ve kesinlikle mersin ve Edirne ilçeleri dedi.

yeşil saçlı yeşil gözlü kız

Geçenlerde bunlardan birine terazidere metrosunda karşılaştım, aman yarabbi o nasıl bir varlık, insanın baktıkça bakası geliyor metro gelene kadar baktım sonra izledim, keşke bi numarasını alsaydım diyorum en azından ama göz göre göre gitti kız, görürseniz benim gibi yapmayın pişman olursunuz.

su içmek

2 bardakla günü kapattığım eylem.

starbucks menülerini bilmediğinden çay içmek

Starbucks gibi yerlere gidip kendini üstün veya kültürlü zanneden herkesten uzak durun, bir yere gidersin içeceğini içersin güzelse dile getirirsin bunu insanları yargılayarak kalitelerini ölçemezsin, belki o adam starbucksta çay içmeyi seviyor amk sanane.

bittiği anlaşıldığında üzen şeyler

Hayattır, siz her yaşınızın tadını çıkarmaya çalışırsınız ama her geçen sene ömrümüzden bir parça kopar, keşke yapsaydım veya daha fazla yapsam dersiniz gün geçtikçe ve bunu zamanında değil iş işten geçtikten sonra farkedersiniz, siz siz olun yapmak istediklerinizi ertelemeyin bu dünyaya yaşamaya geldiniz insanların kurduğu kurallar ve monotonlaşmış şeyler için değil.

en iyi rock grupları

Black sabbath.

dikkat çekme meraklısı kız

yaşı küçük olması veya ilgi açı olması muhtemeldir.

yetersiz bakiye

Sensin yetersiz bakiye.

hayatta insanın en ağırına giden şeyler

bu hayata geliş nedenimi bilmeden yaşamımı sürdürmeye devam etmem.

test çözmesi en zevkli ders

(bkz: müzik) lise zamanlarında eğlencesine çözüyordum, gerçi çözdük de ne oldu, solistten başka bi bok olamadık. saray, yalı köşelerinde sürünüyoruz.

rahatlatıcı şarkılar

vermillion lies - i should fly.

uçurur insanı.

eğer allah varsa ak parti yüzde 50 alacaktır

(bkz: boş insan kafası)

tabi alır efendim.

sıçmak zeka oranını düşürüyor

iskoç bilim adamlarının araştırmalarına göre son 3 yılda gözlemledikleri çok sıçan insanlarda zeka puanının düştüğü belirtildi. siz siz olun onu içinizde tutun ama sıçmayın derim, ya sağlık yada zeka arasında seçim yapın.

yaşanılan yerde kumpir satılmaması

son derece üzücü bir durum. ayda yılda bir kere başka bir şehre gittiğin zaman yiyebiliyorsun anca, tadı damakta kalıyor. bak yine ağzım sulandı.