bugün

entry'ler (34)

lionel messi

Messi takım arkadaşları olmadan bir hiçmiş milli takım maçlarından anladığım kadarıyla boşa şişirmişiz yıllarca.

anın görüntüsü

.
görsel

anın görüntüsü

görsel
Sanırsam yeni gelin evindeyim.

ülkede en iğrendiğiniz kişi kim

Akrabam sıfatını taşıyan herkes olabilir ya.

hatırlanan en eski reklam sloganı

Alinin karnı acıktıııııı.

sivas ta yiyişenler

Yıllarca toplum baskısı yüzünden kendi duygu ve arzularını ötelemiş iki birey. Gönül isterdi ki istekleri gibi bi hayat sürsünler ama bu çok mümkün olmuyor.

okulda cinsellik eğitimi verilsinmi

Bence lisenin son yıllarında daha çok gebelikten korunma dersi verilmesi gerekiyor. Bi hocamız demişti gençler işi bilmeden iş yapmaya kalkışıp eline yüzüne bulaştırıyorlar diye. Anlıyorum kanınız kaynıyor ama yüzme bilmeden denize balıklama atlanmaz kardeşlerim.

anın görüntüsü

görsel

fenerbahçe beşiktaş maçını provoke eden kim

Tabiki beşiktaş oyuncuları ama bizde güzel oyuna geldik hee herşeyleri abartı aq takımının ağlayacaksanız oynamayalım sayın 8jk.

anın görüntüsü

görsel

yeşil saç

Ne gömmüşsünüz ya sıradanlaşan saç renklerinden farklı olduğu için mi belli kalıplara sokuyosunuz ne götverensiniz. Ohh iyi ki yeşilim yeşiliz

1 milyon tl verseler hemcinsinizle öpüşür müydünüz

Öpüşürüm paraya gerek yok,,,, Gel buraya kadınım...

kadına el kalkmaz saçmalığı

Sizin ben kaldırmaya yeltendiğiniz elinizi sikiyim.

göbekli bir erkeğe aşık olunur mu

Erkeğe aşık olunmaz....

swarm

Bir rüzgar gibi geçti ellerinde gençliğim.

anın görüntüsü

görsel

iyi geceler mesajı almayanlar kulübü

Alıştık galiba hissetmiyoruz yokluğunu.

la casa de papel

Diziyi bitireli çok oldu ama hala etkisinden çıkamadım gerçi diziden daha çok tokyonun etkisindeyim ne seksi kadınsın öyle bebeyiim.

sevgilinin yanında 50 kuruş yere düşse alır mısın

Alırım 5 kuruş düşse onuda alırım bu hareketi küçültücü bulan sevgilide yallah köyüne.

40000 tl ye alınabilecek en iyi araba

Sarı tutku.