bugün

entry'ler (8)

erkeğe şiddete evet

Kadınların artık psikolojik olarak anti-erkek varliklara dönüşmesini en iyi aciklayan örnektir.

erkeğe şiddete evet

Kadinlarin cogunun erkek düşmani olması.

erkeğe şiddete evet

Feminazinin en acımasız kurallarından birisi olup gerçeğe dönüşmesi halinde iki tarafa da buyuk zarar verecek bir öneridir. Zira akıllı insan hicbir sekilde siddeti desteklemez.
Zira bir feminist eksilemekte gecikmemis aferin umarim başın göğe ermiştir.
Bkz: saci uzun akli kisa yaratiklar(feminazi türü)

demet akalın ın erkeğin gücü açıklaması

Kadinlar erkege Yüce Allahin emanetidirler. Ve asil amaclari erkege yardimci olmaktir. Onun islerinde kismen de olsa iyiligi artirmaktir. Buradan sakin kimse kadin erkek esitligini cikarmasin öyle birşey olamaz. Kadin erkek eşit değildir. Bilakis erkek daha üstündür guc olarak. Tabi vicdan olarak herkes eşittir ama guc de önemli. Simdi kadina hak veriyorum acaba biz erkekler olmasak su anda kadinlar burada olabilir miydi? Vahsi hayvanlarla savaşıp ta soyunu bugünlere getirebilir miydi? Iste Allah insanlari hep tamamlamistir. Kadinin gorevi Allaha ibadet edip cocuk dogurmaktadir. Mühendis veya doktor olmak DEĞiL.

erkeklerin öküzgillerden olmasi

Inek olmaktan daha iyidir.

tüm erkeklerin aslında birer katil olmaları

Erkek düşmanı feministleri ortaya attığı aptalca bir önermedir. Bu fikir uğruna erkek bebeklerini sadece mama ile beslemeyi önerecek kadar cani ve yüzsüzdürler.
bkz: hayallerde yaşıyor bazı ibneler

erkeklerin hepsinin katil olması

kadınların hepsinin afedersin o. olması önermesiyle aynı sacmalıktadır.
beni eksileyecek feminist vampir feminist bozuntularına cevaben siz rahat olun it ürür kervan yürür.
edit:beni eksilemeniz sizin ne kadar korkak olduğunuzu gösterir.eğer cesaretiniz varsa binlerce erkeğin hayatını karartan kadınları da ele alabiliriz.

erkekler kızlardan üstündür

genellikle doğru olan önermedir.