bugün

güldürmüştür.
kimse kusura bakmasın.

görsel

haklı kadındır. güçlüyüm diyen biri gece 02:00 da sokakta tek yürüsün de görelim.
kadının ayirtedemedigu şu. kadının yapabildikleri ve yapamadiklari tamamen ataerkil toplumun yarattığı iş bölümünden kaynaklı. sadece yemek temizlik ve modellikle meşgul olan bi kadının elbet lastik değiştirmesi beklenemez. fakat herhangi bir sporla meşgul olup arabadan biraz anlayan bir kadın rahatlıkla değiştirebilir o lastiği.
Kadinlar erkege Yüce Allahin emanetidirler. Ve asil amaclari erkege yardimci olmaktir. Onun islerinde kismen de olsa iyiligi artirmaktir. Buradan sakin kimse kadin erkek esitligini cikarmasin öyle birşey olamaz. Kadin erkek eşit değildir. Bilakis erkek daha üstündür guc olarak. Tabi vicdan olarak herkes eşittir ama guc de önemli. Simdi kadina hak veriyorum acaba biz erkekler olmasak su anda kadinlar burada olabilir miydi? Vahsi hayvanlarla savaşıp ta soyunu bugünlere getirebilir miydi? Iste Allah insanlari hep tamamlamistir. Kadinin gorevi Allaha ibadet edip cocuk dogurmaktadir. Mühendis veya doktor olmak DEĞiL.
sevemedım bu kadını her söyleminde bir reklam bir yalan dolan var.Erkege ihtiyacı varsa kocasının yanında neden durmadı borçları yüzünden boşandı ama hala aynı adamla gönül rahatlıgı ile yaşayabiliyor sorsan hepsı mıllıyetçi bunların ama iş paraya gelince açık kanun ararlar. inanmıyorum ben bu kadının söyledıklerıne samimi değil.
Abartılacak bir açıklama değil.Boş bir gündemdir.
Her zamanki gibi düşünmeden konuşmuş.
Kadın dediğin böyle olur. erkeğine biat eder.
Kadın dediğin böyle olur. erkeğine sakso çeker.
Sene olmuş 2020 ve bu açıklamayı denyo bir erkek değil bir kadın, üstelik hayatını çatır çatır idame ettirecek bir kadın söylüyorsa, bu coğrafyada bir arpa boyu yol alamamışız demektir.

Lastiği patlamışmış da yolda kalmışmış, hooop diye kocasını aramışmış, koca kişisi de hooop diye meseleyi çozmüşmüş, oysa yanındaki arkadaşı kimseyi arayamamışmış çünkü erkeği yokmuş.
Vah vah vah! Keşke hayatta da, derdini s..keyim butonu olsa da, basabilsek!
Vilma çakmaktaş mısın be kadın? Yol yardımından da mı haberin yok, tek bir numarayla her meseleni çözüyorlar.

Evet kadın ve erkeğin duygusal anlamda birbirlerine ihtiyaçları vardır, birbirlerini tamamlarlar, birbirlerini desteklerler, o ayrı.
Erkek düşmanı değiliz çok şükür ya da erkekleri gömme gibi mikro davranışlarımız da olmadı ama toplumda güçlü bir kadın olarak görünen ya da lanse edilen bir kadının " erkek" kavramını bu şekilde açıklaması gerçekten üzücü.

Artık kavanoz kapağı açmakla ilgili dertler bitti, 5 tl' ye bir aparatla meseleyi çözüyorsun.
Lastik mi patladı, hiiiç dert değil.
Markete mi çıkamıyorsun, ara göndersinler.
Taşınacak mısın, çağır şirketi, çay bardağını bile paketleyip, taşısınlar kamyona.

Erkek bu değildir eyyy romalılar! Erkek derin mevzudur.
Erkeğin gücü pazularında filan değil, beyninde ve yüreğindedir.
Erkeğin gücü bu değildir. Bu erkeği kullanmaktır. Lastiğin patladıysa lastikçi çağır. Bu ne öyle kadının peşinde sürekli dolanan ve kölesi olmuş erkek modeli. Hiç iyi değil.
Kasko şirketini niye aramamış.
Dağda bayırda yasamiyoruz. Avlanıp da beslenmiyoruz. Parası olan her kadin kendi işini görür. Sırf beden yapıları güçlü diye evlenilecekse bu erkeği kullanmak olur. Kadının da erkeğin de gücü ve meziyetleri farklıdır. Birbirini tamamlar. Birbirinin hizmetkarı değildir. Tabi ki evlenilecek , elele bir yola çıkılacak çünkü yalnız yaşayan insanlar hep eksik kalır.
Demet Akalın bazen o kadına anlam veremiyorum. Neyin kafasını yaşıyor acaba.
ibrahim Kutluay dan sonra bir daha dikiş tutmadı.
Şimdi bana söyler misiniz; bahar candanın "bütün arkadaslarimin babalarinin fabrikasi var, benim babamın fabrikasi yok" deyip ağlamasindan farkı ne?

Kocası kadar konuşmuş.
Iq: has not been found.
lastik tamiri icin erkek gucune degil zekaya ihtiyac var.
demette olmadigi icin oyle saniyor.

(bkz: yol yardımı)
pelikana yeni elemanlar katıldı galiba

genelde ortaya karışık saçmalayalım da

gündem değişsin işlerine tuğçeyi kullanırlardı

o gene yeni değişimler peşinde olsa gerek

dün deniz akkaya bu gün demet akalın

du bakali.
Bu devirde kas gücü mü kaldı mk. Herşeyi makineler yapıyor. Biride kalkmış erkeğin yapabileceği kadinin yapabileceği işler var hayatı kolaylastiriyorlar yazmış. Heralde perde takma, üst raftan tencere tabak indirme vs bunları kastetmiş zira biz her gün mermeri parçalamıyoruz. Burada basit bir ego okşanması ile saçma sapan demet haklı diyen tipler görüyorum. Yazık. Olayın idrakına varamamışlar. Bunu diyen kadın maço olcak abiğ diyen kadının 18 yaş versiyonu. Bıkmadınız mı ulan aşağılanmaktan, dayak yemekten, ama sizede acımıyorum kadınlar bu kafada devam edin! Aklınız ölümle burun buruna gelince dank ediyor ama iş işten geçmiş oluyor o zamanda.