bugün

entry'ler (68)

namazı yarıda bırakıp ben gidiyorum arkadaş demek

namazı bozulmuştur. (bkz: havan kime lan)

turkish airlines euroleague

ne kadar eğlenceli bir organizasyon olduğunu keşfettiğimden beri beni NBA'in hayvanlarından kurtaran organizasyon. Sevmiyorum abi NBA'yi. Getir Navarro'yu Diamantidis'i Teodosic'i.

valerie boyer

Bence sarkozyden hoşlanıyor nasıl yatağa atarımın hesabını yapıyor. Ah valeri kullanır atar seni duygularınla oynar.

bülent arınç ın inanılmaz liderlik vasfı

Adamda bir liderlik vasfı var bazen lafı gediğine iyi oturtuyor ama dan dun konuşmaları da çok fazla. Partiden destek gelmeyince çevirmeye çalışıyor ki siyasette en nefret ettiğim şey de budur. O yüzden inanılmaz diyemeyeceğim.

türkler bana tecavüz edecek

Hadi valeri itiraf et bunu istiyordun! Taze kaşar ne demeye sundun o tasarıyı o zaman meclise?

27 aralık 2011 rusya depremi

Bana nedense Rusya'da hiç insan yaşamıyormuş gibi geldiğinde çok etkilemiyor da Allah yardım etsin demek adettendir.

selçuk inan

kendisine inanılmaz bir abi kardeş sevgisi beslediğim Türkiye'nin Xavi'si ayarındaki oyuncu. Galatasarayımıza da yakışıyor hani.

premier ligin tek cümlelik özeti

bank asyadan 50 tane bulurum. şaka bir yana la liga da barca real arasında gidip gelirken tek izlenesi lig diyordum ki city çıktı ortaya. Bir takım bu kadar mide bulandırıcı olamaz. Satılmış köpekler.

rte den sonra ülkeyi melih gökçek yönetmelidir

kıçla gülünesi durum. Gökçek'in yaptıklarına gülerim sadece. Ha pardon şu fransa başkonsolosluğunun önüne Cezayir Soykırımı anıtı dikme fikri çok hoşuma gitti.

doğuş un çıplak fotoğrafı

istediği kadar çıplak çektirsin. Kısır olduğunu açıkladı forsu mu kalacak?

garanti bankası reklamındaki tavuk

tavuk hadi sempatik de o amca otomatiğe almış gibi sürekli tavuh diyor neden? Sırf o adamın tavrı yüzünden nefret ediyorum reklamdan.

abdullah avcı

yıllardır süre gelen alt takımlardaki oyuncular neden a takım seviyesinde oynatılmıyor sorularına son noktayı koyabilecek teknik direktördür. babam olsa bu kadar severdim.

football manager 2012

ben hala 2008de kaldım. oradan 2012ye gelmesi daha eğlenceli. dişinle tırnağınla kazıyarak geliyorsun. bazı saçma transferler de olmuyor. hatta cm 2002 oynuyordum da baskıya karşı koyamadım.

erdoğan ın büyüyünce kelleşecek olması

daha ne kadar büyüyecek? tek uğraşmadığımız saçı kalmıştı.

ak parti olmasa hala kitaba para verecektik

birkaç gerizekalı zihniyetin ''özel okula giden kendi alsın oraya gidip parayı veriyor nasılsa.'' diyerek bizi 4 senedir süründürdüğünü de düşünürsek umrumda değil kimden çıktığı eline sağlık uygulayanın. bazı konularda şucu bucu yaklaşımdan sıyrılıp takdir etmek lazım. ne yani kitap dağıtılması için mhp iktidarını mı bekleseydik? ölme eşeğim ölme.

konservatuvara nasıl girilir

kapısı açılır içeri girilir. zor değil yani herkes yapabilir.

cübbeli ahmet hoca

vaaza yeni bir boyut getirmiştir kendisi. ramazanda bolca güldük. geceye alınsa beyaz okan falan halt etmiş.

yazarların bu akşam ki mekanları

televizyon yanındaki 2li koltuk. Milli maç var maaaç.

galatasaray

medya camiasının fenerbahçeyi kurtarma planı kapsamındaki çığırtkanlarından biri de ahmet çakardır. kuyruk sancısı efendim çamur at izi kalsın. ağzının payını alacak nasılsa kafamızı böyle boş adamlarla doldurmaya gerek yok.

renkli gözlü olmayanların sınırdışı edilmesi

peh çok saçma. kahverengi de bir renktir. gözümü seviyorum.