bugün

entry'ler (49)

league of legends

westteki hesabımı trden biriyle takas etmek istediğim oyun.

league of legends

eğer satılıyorsa tr serverındaki plat hesabımı çok uygun bir fiata elden çıkarmak istediğim oyundur.

league of legends

oyun içinde yapılan hatalar değilde oyuna bakış açısından dolayı bugün server değiştirdiğim oyun. şahsi gözlemlerim şu şekilde;

kaybedilen oyunlarda her zaman birileri suçludur hiç bir zaman rakip daha güçlü değildir.
bir oyuncu koridorda ard arda 2. kez ölüyorsa feedliyordur ve çok kötü bir oyuncudur.
herkes oyunu çok iyi biliyordur ve çok iyi oynar.
destek rolünde oynayan kişi oyunu bilmiyordur o yüzden destek oynar. tabi herkes oyunu çok iyi bildiği için hep son seçime destek kalır.
biri kötü oynuyorsa o orospu çocuğudur. anasını sikilmeli ve tez zamanda ölmesi için dua edilmeli.

son olarak bir de kafaya ünlem basma olayı.... basanın anasını sikiyim beyler açıkça diyorum. biri mi var yola işaret bas. sana farm mı bırakılmasını istiyorsun nokta koy. teke tek bir savaşta öleceğimimi düşünüyorsun. orospu çocuğu her şeyi bildin o kalsın onu da sen bilme. öleceksem ölüyüm. adam bottan topa ünlem atıyor direk kafama. bilgisayarı kapatıp camdan fırlatasım geliyor amınakoduğumun çocuğu yüzünden.

yazının başındaki sakinliğimi sonunda koruyamadım kusura bakmayın. zaten gidiyorum ben. hoşçakalın.

sözlük yazarlarının garip huyları

bulunduğum odanın kapısı kesinlikle kapalı olur. tam olarak! tık sesi gelecek.

çayı şekersiz içemeyen insan

(bkz: çayı şekerli içen insan)

sözlük yazarlarının söylemek istedikleri

''egonu sikiyim mehmet o kız da mı sana aşık amınakoyum.'' diyemedim. hala gelir kafamı siker saatlerce. iyi çocuk belkide en iyisi. yoksa katlanılmaz. valla katlanılmaz.

kendine iyi bak

ahmet kayanın bir şarkısı. dinlerken sigara yakmadığımı hatırlamıyorum

polisler tarafından aranmak için yapılacak şeyler

`https://www.youtube.com/watch?v=8ae2yiaoRlE`

etkili bir yöntem olabilir. ama iyi ararlar.

sevişene fahişe sevişmeyene kezban deme sorunsalı

herkes sevişse ortada kalmayacak sorunsal.

çocuk yetiştirirken yapılan yanlışlar

saçma konuşuyor diye dinlememek, anlamaz diye ciddi konuşmamak. sonra üzülürsünüz ilerki yıllarda çocuğum niye çekingen, niye içine kapanık diye.

sigarayı özlemek

bazen içerken bile özlersin.

yazarlardan lens tavsiyeleri

gözünüzde lens yokken lenslerinizi çıkarmaya çalışmayınız.

okşaması zevk veren şeyler

(bkz: kulak memesi)

solcular neye inanır sorunsalı

(bkz: uçan makarna canavarı)

sözlük yazarlarının tespitleri

geçmiyor.

daha kötüsü var diye kötüye şükretmek

çoğu kişinin yaptığı ve herkesten beklediği olay. beni ise daha kötü durumdaki insanları düşünmek sadece isyana yöneltiyor.

yazarların şu an dinlediği şarkılar

pilli bebek- olsun
http://www.youtube.com/watch?v=Cqa5StIqDKg

en duygusal filmler

(bkz: atonement)

31 temmuz 2013 red bull salzburg fenerbahçe maçı

4-2 fenerbahçenin kazanacağı maçtır. keşke izleyebilsek ne güzel de maç olacak

ilk defa pegasus un uçağına bineceklere tavsiyeler

uçağa değil kanatlı otobüse bineceksiniz. koltuklarınızı fazla yatırmayın.