bugün

tek kelimeyle; zamanını boşa harcıyordur. çay tiryakilerine de sorun, çay dediğin şekersiz içilir. bir alışırsın pir alışırsın.

(bkz: denenmeden bilemezsin)
zevkine, kime ne?
şekersiz çay içmeye başladığımdan beri içten içe yargıladığım topluluğun üyesidir. bazıları da çayın şekere doyabileceğini bilmeden şekeri çaya doydurmaya çalışıyor. hayır ben sana bir sütlaç alırdım şuradan neden kasıyorsun.
hata yapan insandır. tez vakitte şekersiz, katkısız çay ile tanıştırılmalı, bu hatasından döndürülmelidir.
şekeri yudum başı kıtlatmıyorsa hiç mi hiç sorun yoktur.
(bkz: çay sevmeyen insan)
çay'ın üreticisi olarak size diyeceğim şudur ki; eğer çay'ı şekerli içiyorsanız bunca zamandır çay'ın asıl tadını almamışsınızdır. bir sohbet ortamında çay'ı şekersiz ve hafif demli içmenizi tavsiye eder ve şekerli çay içtiğiniz ortam ile şekersiz çay içtiğiniz ortam arasındaki farkınızı görürsünüz.
normal insandır.
günde 3 su bardağı şekerli çay içerim.mutluyum
bol şekerli içen insanları gördükçe sinirleniyorum. ulan çay bardağına 5 şeker atmak nedir?, kola misali demli olsa çay genede şekerden tadını alamazsın.

hayır kendi tercihleri bir şeyde diyemiyorsun ama bir gün patlayacağım, tutamayacaklar.

https://galeri.uludagsozluk.com/r/991798/ +
Namussuzdur.
Vatan hainidir.
Gitsin kant içsin.
Bakın bi alışsanız... at canim at 4 kaşik at ona sen.
Mantıklı insandır. Çayın suyu azaltıcı etkisi vardır bilir ve kanın yoğunluğunu arttırır ki susama tam yaşansın üzerine su içebilsin.
Ağzının tadını bilen insandır.
Kıtlama içen insan değildir.
Amacı çay tadı almak degil şeker tadı almak olan insandır.
çay içiyorum demesin.
Cayi sekersiz icen insandan insan olarak bir farki yoktur. Birakiniz insanlari ayirmayi, kutuplastirmayi...
Zevkler ve renkler tartışılmazdır.
Tuzlu mu içseydik aq. Bu neyin kafası neyin entelizasyonu neyin tribi neyin silikbenciliği?
benim çayı şekersiz içen arkadaşlarım var
aynı yaşlardayız banide ikaz ediyorlar biz artık yaşlanıyoruz şeker bize zararlı diye.
eyvallah.
asıl asıl komik olan ne biliyormusunuz?
bana bunu söyleyenlar günde 2 paket sigara içiyor.
hani derler ya şimdimi yaparsın yoksa sabahamı bırakırsın.
şeker hastalığına davetiye çıkarır. şeker yağa dönüşüyor vücutta. enerji kaynağı sadece şeker molokülünün 2/3 ü kadar. 3 te biri doğada bulunmayan bir madde (yapay) olduğundan o kısım yağ olarak depolanıyor. uzak durunuz. bir aylık bir alışma döneminden sonra hayatı daha güzel yaşarsınız şekersiz. deneyin pişman olmayacaksınız.
Çay yerine şeker içen insandır.