entry'ler (24)

kız arkadaşın da taş gibiymiş ha diyen baba

evlendikten sonra işe giderken baba ile karınızı yalnız bırakamayacağınız insandır.

penisine 90 cm lik şarj kablosu sokan adam

anüsünden ''yılan sokan'' karıyı duydumda bunu şoke olarak karşıladım.

bir put olarak tayyip erdoğan

Saygıdeğer sayın Recep Tayyip Erdoğan adına hatimler edilecek kurbanlar kesilecek fakir fukara aç susuz doyurulacak yetim sevindirilecek adaklar adanacak'' kişidir.

cinsel seks esnasında bana küfür et diyen kız

açık olarak net bir şekilde yazıyorum ''orrrospu evladıdır''.

dünyanın seyrini değiştiren olaylar

adolph HiTLER derim. sonucta 2. dünya savaşını başlattı pezevenk eheheeh .

depresyonda olan insana tavsiyeler

''yak bi sigara yak yak yak''.. önce usulca sanki bir işi halletmeye gidiyormuş gbi sabahtan evden çıkılır.
yerleşim yerlerınden uzak bir bölge önceden seçilmiştir zaten oraya gidilir. yaşanılanları yaşanacakları unutup cebinizden cıkardığınız jileti iki bileğinizde bulunan atar damalarlara hafifçe sürtülür. iki çizik yeterli. sonra arkanıza yaslanıp kanınızın yavaş yavaş akmasını bekleyiniz. Acı oranı %20 dir. yaklaşık 5 dk içinde kalbe yeterli kan pompalanamadığı için bilinciniz kapanır ve hiç birşey hissetmezsiniz. sakın yapmayın ha delirmeyın. hayat güzeldir yasayın.

anan da pek güzelmiş ha diyen erkek arkadaş

''özü sözü bir kişidir''. Doğru söylüyordur kesin.

sevgilisiz hayatın kaybettirdikleri

kaybettirdiğinden kastın hollywoodın yarattığı 2 boyutlu sex objesi ise yanlış yoldasın.

oğlunuz jigolo olsa ne yapardınız

varoool yiğidim deyip gözlerinden öperdim. Sonra ise hadi kalk kalkk işe gidiyoruz deyip onunla işe giderdim.

utangaçlık

utangaçlığın geçmesini istiyorsan pic arkadaslarınla takıl iki güne orrsp evladı olur cıkarsın .

dolar bir anda 1 tl ye düşerse olacaklar

düşsün otobana çıkıp benı s2en yokmuuuuu dıye bagırttırrım. FesatsınızZ.

iki buçuk tl ile yapılabilecek kahvaltı

iki lira artı buçuğuda varsa ohh miss miss önce bimden çaktırmadan bir tane ayran alınır. Sonra halk ekmekten ekmek alınır arasına aç bitiride koydukmu üff lise hayatım gözümün önünden geçti. mk

dolar 4 lirayı geçerse olacaklar

dolar inşallah bir gün 100 lira olurda tam göte giren şemsiye gbi ahh uhh diye diye cıkmazz.

dolar 4 lirayı geçerse olacaklar

dolar inşallah bir gün 100 lira olurda tam göte giren şemsiye gbi ahh uhh diye diye cıkmazz.

inanamıyorum hala yaşıyorum

hayat, yaşamak, evren kainat bazen okadar boş gelirki kafayı yersin. Yaşayan insanlara gıpta ile bakın çünkü onlar zor olanı başarmaya çalışanlardır.

türkiye deki sevgisizliğin ve nefretin nedenleri

zenginin çok aşırı zengin fakirin aşırı fakir olmasından kaynaklı bir kin nefret vardır.

ingilizce entry giriyoruz kampanyası

turkish girls are very foolish, rus girls are very foolish, but benena.

recep tayyip erdoğan

Adına hatimler okutulacak, kurbanlar kesilecek, fakir fukaraya yardım yapılacak, kimsedir.

ellenmemiş kız bulmak

arkadaş garaj şahini diyor galiba 5000 km de boya deişen yok misss misss aq.

bir bardak çayı bir simitle içememek

ben içerim ki ayranı dürümle eş zamandada bitiririm. Türk olmak bunu gerektırır tasarruf.